شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 12 خرداد 1402
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 17,262
بازدید دیروز: 33,640
بازدید کل: 141,800,580
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 45
کاربران حاضر: 45
کدخبر: 19042 زمان ارسال: پنجشنبه 04 خرداد 1402 - 10:14 تعداد بازدید: 36
ثبت‌نام داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری تا ۱۰ خرداد ادامه دارد

ثبت‌نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تا دهم خرداد ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان راه‌یافته به مرحله مصاحبه علمی تا روز چهارشنبه ۱۰ خرداد می‌توانند برای شرکت در مصاحبه دانشگاه آزاد به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به نشانی http://azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیانی که حداقل در یک رشته محل حدنصاب نمره علمی لازم برای مصاحبه را کسب کرده‌اند، چنانچه تمایل به ثبت‌نام به منظور شرکت در مصاحبه را دارند، لازم است تا ۳۱ خرداد با مراجعه مجدد به کارنامه نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت عمومی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ اقدام کنند؛ چرا که در صورت عدم تکمیل فرم مربوطه، از گزینش نهایی حذف خواهند شد. داوطلبانی که علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی، در سایر دانشگاه‌ها حدنصاب علمی لازم برای مصاحبه را کسب کرده و فرم صلاحیت عمومی تکمیل کرده‌اند، نیازی به تکمیل مجدد این فرم نخواهند داشت.

مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) شاغل در مؤسسات آموزش عالی کشور و دستگاههای اجرایی به جز دانشگاه آزاد اسلامی که خود را متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام کرده اند، برای بهره مندی از این سهمیه باید مدارک لازم ازجمله موافقت دانشگاه یا موسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خود را به منظور مصاحبه بارگذاری کنند. اما مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک ندارند چرا که استعلام وضعیت مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود.

گفتنی است مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد که زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری، اواسط تیرماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع : مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)