شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 01 تیر 1403
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 11,528
بازدید دیروز: 19,252
بازدید کل: 153,218,406
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 90
کاربران حاضر: 90
کدخبر: 19041 زمان ارسال: دوشنبه 01 خرداد 1402 - 17:49 تعداد بازدید: 734
جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد

پذیرفته شدگان مرحله اول دکتری سال ۱۴۰۲ دانشگاه شریف از امروز اول خرداد تا ششم خرداد ماه می‌توانند برای انجام مصاحبه علمی ثبت نام کنند.

به گزارش ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد؛ در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر تربیت متخصصین و محققین مورد نیاز کشور و گسترش مرزهای دانش و فناوری از بین داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای سال ۱۴۰۲در رشته های مهندسی عمران، مهندسی صنایع، علوم ریاضی، شیمی، فیزیک، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی نفت، مهندسی متالوژی و مواد، مهندسی مکانیک، مهندسی دریا، مهندسی هسته ای، مهندسی سیستمهای انرژی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوافضا، نانوفناوری، مدیریت، علوم اقتصادی وفلسفه علم دانشجو می پذیرد.

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کـشـور و بـه جهت تسهیل و تسـریع بـررسی پرونـده هـا، داوطلبین لازم است در سامـانـه پذیرش دانشگاه صنـعتـی شریف جهت ثبت نام و ورود اطلاعات لازم در سامانه ثبت نام کنند.

بر این اساس ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری از اول خرداد ماه جاری آغاز می شود و تا ششم این ماه ادامه دارد. به هیچ وجه مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.

دانشگاه شریف تاکید کرد؛ داوطلبین موظف هستند جهت دعوت به مصاحبه در تاریخ های مقرر نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام کنند، در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

داوطلبان مرد فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در صورت نداشتن مـدرک فـوق، مـی تواننـد نامـه اعـلام اتمـام معافیـت تحصـیلی دوره کارشناسی ارشد به سازمان نظام وظیفه را ارائه نمایند.

ارزیابی پژوهشی داوطلبان تنها بر مبنای دو مقاله از بهترین مقالات چاپ شده و یا پذیرفته شده در مجلات علمی- ترویجی، علمی- پژوهشی و معتبر بین المللی و دو مقاله از بهترین مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی و یا بین المللی انجام می گیرد.

داوطلبان در صورت داشتن چندین مقاله کنفرانسی، یا مجله ای علمی - ترویجی، علمی – پژوهشی یا معتبر بین المللی حداکثر دو مورد از مقالات کنفرانس و دو مقاله از انتشارات مجله ای را به انتخاب خودشان در سامانه دکتری وارد نمایند. در صورت ورود اطلاعات بیش از دو مقاله در مجله و دو مقاله ارائه شده در کنفرانس (جمعاً چهار مورد) در این قسمت، مابقی موارد بررسی نخواهد شد.

اعلام نوع جلسه مصاحبه برای تمامی دانشکده ها و مراکز این دانشگاه نحوه مصاحبه به صورت حضوری می باشد.

منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)