شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 08 خرداد 1403
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 3,816
بازدید دیروز: 24,839
بازدید کل: 152,492,234
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 65
کاربران حاضر: 65
کدخبر: 19039 زمان ارسال: شنبه 30 اردیبهشت 1402 - 14:36 تعداد بازدید: 605
آغاز مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور

فرایند مصاحبه متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری برون‌مرزی دانشگاه پیام نور از امروز ۳۰ اردیبهشت آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، دانشگاه پیام نور زمان و نحوه ثبت نام شرکت در مصاحبه علمی آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

بر این اساس فرآیند مصاحبه از متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری برون‌مرزی دانشگاه از امروز شنبه مورخ ۳۰ اردیبهشت آغاز می شود و تا ۴ خرداد ۱۴۰۲ ادامه خواهد یافت.

همچنین زمان و نحوه ثبت نام شرکت در مصاحبه علمی داوطلبان، متعاقبا از طریق پورتال اصلی دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی پذیرفته‌شدگان دکتری (مرحله دوم آزمون) دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ۶ خرداد ماه جاری به صورت حضوری انجام خواهد شد.

آزمون مقطع دکتری تخصصی «Ph.D» دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۲ به صورت دو مرحله‌ای نیمه متمرکز برگزار می‌شود که ۵۰ درصد نمره در اختیار دانشگاه‌هاست.

مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) در مؤسسه برای هر داوطلب صرفا یک بار انجام می‌شود و عدم مراجعه داوطلبان در مرحله دوم آزمون، به منزله انصراف آنان تلقی شده و برگزاری مجدد مرحله دوم (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) برای آن دسته از داوطلبان که در این مرحله شرکت نکرده‌اند، امکانپذیر نخواهدبود.

نمره مصاحبه ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی بر اساس شیوه نامه ابلاغی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ارسال می‌شود، صورت خواهد گرفت و دانشگاه‌ها برای تمامی افراد معرفی شده که در مصاحبه شرکت کرده‌اند، نمره‌ای مطابق با شیوه‌نامه مذکور، تعیین و برای گزینش نهایی به این سازمان ارسال می‌کنند.

منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)