شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 03 بهمن 1400
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 16,322
بازدید دیروز: 13,276
بازدید کل: 127,666,107
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 53
کاربران حاضر: 53
کدخبر: 18420 زمان ارسال: چهار شنبه 22 دی 1400 - 17:18 تعداد بازدید: 56
امکان مجدد انتخاب رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد فراهم شد

ثبت نام تکمیل مرحله ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش ایسنا،‌ مرکز سنجش،پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: با توجه به مصوبه نوزدهمین جلسه مورخ ۱۱ دی ماه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، مقرر گردید مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل‌هایی که ظرفیت آنها خالی مانده، همراه با رشته محل‌های جدید انجام شود.

بر این اساس، آن دسته از داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در این دانشگاه هستند می‌توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته از امروز چهارشنبه ۲۲ دی ماه تا روز دوشنبه  ۲۷ دی ماه، با مراجعه به سامانه www.azmoon.org  نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کدرشته/محل از مجموعه‌های امتحانی مجاز اقدام نمایند .

به داوطلبان توصیه می شود،  ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/ محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ نمایند.

منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)