شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 03 بهمن 1400
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 16,356
بازدید دیروز: 13,276
بازدید کل: 127,666,141
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 85
کاربران حاضر: 85
کدخبر: 18419 زمان ارسال: چهار شنبه 22 دی 1400 - 17:17 تعداد بازدید: 80
دانشگاه‌ها آماده از سرگیری آموزش حضوری باشند

رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه دانشگاه ها باید آماده از سرگیری آموزش حضوری باشند، گفت: اولویت ما در وزارت علوم از سرگیری کامل دانشگاه ها از اول نیم سال دوم تحصیلی و بهمن ماه است.

به گزارش ایسنا، دکتر هاشم داداش پور در جلسه معاونین دانشجویی و دبیران مناطق ده گانه دانشگاه های سراسر کشور با اشاره به موافقت ستاد ملی کرونا با بازگشایی دانشگاه ها گفت: دانشگاه ها برای از سر گیری آموزش حضوری دانشگاه ها خود را آماده کنند.

وی تاکید کرد: با موافقت ستاد ملی کرونا و تاکید رئیس جمهور اولویت ما، از سرگیری کامل دانشگاه ها از اول نیمسال دوم تحصیلی و بهمن ماه است و در همین مسیر آماده دریافت پیشنهادات معاونان دانشجویی هستیم.

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در کنار ماموریت ها و وظایف موجود سازمان امور دانشجویان در نظر داریم متناسب با شرایط روز و تغییرات آموزش عالی در ایران و جهان، ماموریت های جدیدی را برای این سازمان تعریف کنیم و در این مسیر هم از همفکری معاونان دانشجویی استفاده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: هم ساختار سازمان امور دانشجویان و هم ساختار معاونت های دانشجویی نیاز به بازنگری دارد و پیش نویس تغییرات جدید در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه جاری ارائه و نظر جمعی جامعه دانشگاهی اخذ خواهد شد. 

رئیس سازمان امور دانشجویان رویکرد این سازمان را توجه به نظرات جمعی اعلام و تاکید کرد: همه معاونان دانشجویی و بویژه دبیران مناطق در یک ارتباط مستمر و ارگانیک به مسئولان سازمان مشورت بدهند.

منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)