شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
پنجشنبه 18 آذر 1400
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 7,556
بازدید دیروز: 29,897
بازدید کل: 126,386,924
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 268
کاربران حاضر: 268
کدخبر: 18328 زمان ارسال: شنبه 29 آبان 1400 - 12:52 تعداد بازدید: 153
آخرین مهلت ثبت نام جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه ها

مهلت ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم فردا به اتمام می‌رسد، متقاضیان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ آبان برای ثبت نام فرصت دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ آغاز شده و تا فردا یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت مرکز جذب اعضای هیأت علمی به آدرس https://applicant.markazjazb.ir با توجه به نیاز دانشگاه‌ها در رشته تخصصی خود نسبت به انتخاب سه مورد از محل تقاضا اقدام کنند.

مهلت این فراخوان در ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه به اتمام خواهد رسید و این مدت تمدید نخواهد شد. لذا متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام و انتخاب دانشگاه‌ها و مؤسسات مورد نظر خود اقدام کنند.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی، با شماره ۰۲۱۸۲۲۳۴۶۶۶ (مرکز پاسخگویی) تماس بگیرند.

بر اساس برنامه زمان بندی بیست و چهارمین و بیست و پنجمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی پیمانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور مربوط به فراخوان آبان ماه ۱۴۰۰ و اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، اعلام نیاز دانشگاه‌ها برای جذب هیأت علمی در روزهای ۲۰ شهریور تا ۱۶ مهر ۱۴۰۰ انجام شد. فرایند ثبت‌نام متقاضیان برای جذب در دانشگاه‌ها از ۱۷ آبان ماه آغاز شده و تا ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ادامه دارد.

منبع : مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)