شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 8,241
بازدید دیروز: 32,081
بازدید کل: 120,543,934
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 74
کاربران حاضر: 74
کدخبر: 17977 زمان ارسال: دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 - 14:48 تعداد بازدید: 83
دانشگاه پیام نور امارات در دوره دکتری تخصصی دانشجو می پذیردز

مرکز امور بین الملل شعبه امارات دانشگاه پیام نور در دوره دکتری تخصصی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه پیام نور اعلام کرد، برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، از بین ایرانیان مقیم خارج کشور و غیر ایرانیان مسلط به زبان فارسی از طریق بررسی سوابق تحصیلی، مصاحبه و آزمون و بررسی سوابق علمی، پژوهشی، فرهنگی و مصاحبه علمی در قالب رشته‌های مصوب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، در شعبه بین الملل این دانشگاه در کشور امارات دانشجوی دکتری می‌پذیرد.

ثبت نام داوطلبان به صورت اینترنتی خواهد بود، بنابراین لازم است متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی http://iscreg.pnu.ac.ir از تاریخ ۱۵/‌۰۲/‌۱۴۰۰‬ لغایت ۱۲/۳/۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اولیه و اخذ کد رهگیری اقدام کنند.

شهریه و سایر هزینه‌های ثبت نام و تحصیل دانشجویان پذیرفته شده مقطع دکتری تخصصی شعب برون مرزی دانشگاه، به صورت ارزی و بر اساس مصوبات هیأت امنای دانشگاه تعیین می‌شود. پذیرفته شده در بدو ورود متعهد به ارائه تضمین‌های مالی لازم، معادل شهریه تقریبی مصوب دوره است.

زمان برگزاری مصاحبه از طرف مرکز امور بین الملل دانشگاه و پورتال این دفتر به آدرس isc.pnu.ac.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

متقاضیان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

منبع : مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)