شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
پنجشنبه 09 بهمن 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 8,073
بازدید دیروز: 25,873
بازدید کل: 117,793,222
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 66
کاربران حاضر: 66
کدخبر: 11823 زمان ارسال: دوشنبه 06 بهمن 1399 - 20:55 تعداد بازدید: 30034
کلاس ترمیک آنلاین مقدماتی تا پیشرفته Spss به انضمام دوره های حضوری بهمن و اسفند

کلاس ترمیک آنلاین مقدماتی تا پیشرفته Spss به انضمام دوره های حضوری بهمن و اسفند آکادمی تحلیل آماری ایران
 

مژده: برای اولین بار کلاس ترمیک آنلاین مقدماتی تا پیشرفته Spss دکتر محسن مرادی با ارائه گواهینامه بین المللی اتریش

online course

آکادمی تحلیل آماری ایران (مدرسه پژوهش کمی و کیفی) برگزار می کند:

کلاس ترمیک آنلاین نرم افزار Spss ترکیبی مدرن از روش تحقیق، نرم افزار و آمار کاربردی
اگر می خواهید مانند یک پژوهشگر حرفه ای بر نرم افزار مادر پژوهش علوم اجتماعی برای تحلیل های روز در مقالات ISI مسلط باشید حضورتان در کلاس ترمیک آنلاین Spss الزامی است؛ پس از پایان دوره آنلاین 60 ساعته مقدماتی تا پیشرفته Spss محققین قادر خواهند بود با خواندن فرضیات آماری ضمن تشخیص تفاوتی، رابطه ایی یا عللی بودن فرضیات، آزمون متناسب با آن را در Spss به راحتی تشخیص داده و سپس با بررسی خروجی های نرم افزار، تحلیل های حرفه ایی و تخصصی در پاسخ به فرضیات آماری بنویسند و بدین وسیله چرخه یادگیری توام روش پژوهش، تحلیل آماری کاربردی و به کارگیری نرم افزار را تجربه می نمایند.

به دنبال درخواست دانشپذیران محترم دوره پروپوزال نویسی آنلاین، دوره مقدماتی تا پیشرفته Spss از ۱۹بهمن روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار می گردد.
گواهینامه بین المللی از Mpt آکادمی اتریش
مدرس دکتر محسن مرادی تنها مدرس بین المللی IBM ایران
تاریخ شروع کلاس ترمیک آنلاین نرم افزارSpss از 19 بهمن ماه (روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت 18 تا 21)
*۶۰ ساعت دوره* ؛ ابتدا فقط روزهای یکشنبه و دوشنبه کلاس را آغاز خواهیم نمود در صورت داشتن روند مطلوب تعداد ساعات هفتگی با توافق گروه افزایش خواهد یافت که دوره سریعتر پایان یابد.ضمنا برای محققین بزرگواری که در دوره آنلاین پروپوزال نویسی حضور نداشته اند قبل شروع کلاس ترمیک آنلاین Spss حدود 6 ساعت دوره متدولوژی پژوهش با همین هزینه به عنوان پیش نیاز برگزار می گردد.
هزینه دوره: ۹۰۰هزار تومان به انضمام گواهینامه

ظرفیت محدود رزرو با شماره 09100071804

فرم ثبت نام در دوره


online Spss course
 

  


سایر دوره های حضوری بهمن و اسفند ماه آکادمی تحلیل آماری ایران

آموزش پژوهش واقعی را در مدرسه پژوهش کمی وکیفی ایران متفاوت تجربه کنید؛


دوره ۳ روزه فراتحلیل با نرم افزار (CMA2)

فقط برای کسانی که دوره Spss یا لیزرل و ایموس آکادمی را به صورت پیشنیاز گذرانده اند (ظرفیت دوره لیزرل و ایموس 6 روزه 1-2-3-8-9-10 بهمن ماه کاملا تکمیل می باشد)
این دوره به شدت نگارش مقالات با ایمپکت های بالا را در کمترین زمان تسهیل می کند
تاریخ 15-16-17 بهمن ماه ساعت 10 تا 19
گواهینامه بین المللی از Mpt اکادمی اتریش
مدرس دکتر محسن مرادی تنها مدرس بین المللی IBM در ایران
مکان برگزاری: جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با فاصله گذاری اجتماعی در سالنی با تهویه ویژه و تب سنجی درب ورود و ضدعفونی مداوم مکان و افراد
هزینه دوره ۳روزه با تخفیف ویژه دانشجویی:۶۰۰ هزارتومان؛ برای رزرو جا با توجه به حجم درخواست بالا نیمی از وجه دوره را به عنوان پیشپرداخت می توانید واریز بفرمایید تا جایگاه شما رزرو شود و بقیه وجه را ابتدای بهمن تسویه بفرمایید.
لطفا توجه کنید این دوره واقعا به سختی و با عنایت به اصرار دانشپذیران آکادمی برنامه ریزی شد.ظرفیت محدود دارد و ممکن است در سال جاری تکرار مجدد نداشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره 09100071804 تماس حاصل فرمایید.
فرم ثبت نام در دوره


دوره ۳ روزه صفر تا صد مدلسازی معادلات ساختاری با نرم افزار اسمارت پی ای اس(PLS3)
پس از این سه روز دانشپذیران می توانند به راحتی مدلهای پیچیده پی ال اس (PLS3) را اجرا کنند و با توجه به تاکید استاد دوره بر ترکیب موثر آمار، روش تحقیق و نرم افزار توام با هم به راحتی تفسیر و تحلیل خروجی های حاصل از مدل های خود را برای پاسخ به فرضیات آماری شان با جدیدترین متدولوژی روز دنیا انجام دهند.
تاریخ 30 بهمن – 1و 2 اسفندماه ساعت10 تا 19
گواهینامه بین المللی از Mpt اکادمی اتریش
مدرس دکتر محسن مرادی تنها مدرس بین المللی IBM در ایران
مکان برگزاری: جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با فاصله گذاری اجتماعی در سالنی با تهویه ویژه و تب سنجی درب ورود و ضدعفونی مداوم مکان و افراد
هزینه دوره ۳روزه با تخفیف ویژه دانشجویی:۶۰۰ هزارتومان؛ برای رزرو جا با توجه به حجم درخواست بالا نیمی از وجه دوره را به عنوان پیشپرداخت می توانید واریز بفرمایید تا جایگاه شما رزرو شود و بقیه وجه را 25 بهمن ماه تسویه بفرمایید.
لطفا توجه کنید این دوره واقعا به سختی و با عنایت به اصرار دانشپذیران آکادمی برنامه ریزی شده است و ممکن است در سال جاری تکرار مجدد نداشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره 09100071804 تماس حاصل فرمایید.
فرم ثبت نام در دوره


دوره ۳روزه گزارش نویسی مقاله با نرم افزارهای لاتک و مندلی(Mendeley & LaTeX)
فقط برای دانشپذیرانی که قبل از این دوره یک دوره کمی یا کیفی را حضور داشته اند
این دوره به شدت در ساختاربندی پیکره مقالات برای پذیرش در ژورنال هایISI معتبر جهان موثر است؛ در حال حاضر عملا آماده سازی مقالات در فرمت word و منبع دهی دستی واقعا در جهان منسوخ شده است.
تاریخ 13-14-15 اسفند ماه ساعت10 تا 19
گواهینامه بین المللی از Mpt اکادمی اتریش
مدرس دکتر محسن مرادی تنها مدرس بین المللی IBM در ایران
مکان برگزاری: جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با فاصله گذاری اجتماعی در سالنی با تهویه ویژه و تب سنجی درب ورود و ضدعفونی مداوم مکان و افراد
هزینه دوره ۳روزه با تخفیف ویژه دانشجویی:۶۰۰ هزارتومان؛ برای رزرو جا با توجه به حجم درخواست بالا نیمی از وجه دوره را به عنوان پیشپرداخت می توانید واریز بفرمایید تا جایگاه شما رزرو شود و بقیه وجه را 7 اسفندماه تسویه بفرمایید.
لطفا توجه کنید این دوره واقعا به سختی و با عنایت به اصرار دانشپذیران آکادمی برنامه ریزی شده است و ظرفیت محدود دارد و ممکن است در سال جاری تکرار مجدد نداشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره 09100071804 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت نام در دوره


دوره 2روزه تحلیل پیشرفته مدلسازی معادلات ساختاری با نرم افزار (AMOS)
فقط برای دانشپذیرانی که قبل از این دوره در دوره لیزرل و ایموس حضور داشته اند
پس از این دو روز دانشپذیران می توانند به راحتی مدلهای پیچیده و خاص برای فرمت های جدید مقالات ISI را اجرا کنند و با بهره گیری از نکات پیشرفته این دوره احتمال پذیرش مقالات خود در حیطه مدلسازی معادلات ساختاری کواریانس محور را با تفسیرهای مدرن چندین برابر کنند.
تاریخ 19-20 اسفند ماه ساعت 10 تا 19
گواهینامه بین المللی از Mpt اکادمی اتریش
مدرس دکتر محسن مرادی تنها مدرس بین المللی IBM در ایران
مکان برگزاری: جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با فاصله گذاری اجتماعی در سالنی با تهویه ویژه و تب سنجی درب ورود و ضدعفونی مداوم مکان و افراد
هزینه دوره ۳روزه با تخفیف ویژه دانشجویی:۶۰۰ هزارتومان؛ برای رزرو جا با توجه به حجم درخواست بالا نیمی از وجه دوره را به عنوان پیشپرداخت می توانید واریز بفرمایید تا جایگاه شما رزرو شود و بقیه وجه را نیمه 12 اسفند تسویه بفرمایید.

لطفا توجه کنید این دوره واقعا به سختی و با عنایت به اصرار دانشپذیران آکادمی برنامه ریزی شده است و ظرفیت محدود دارد و ممکن است در سال جاری تکرار مجدد نداشته باشد

فرم ثبت نام در دوره

قیمتها همان قیمتهای سال گذشته است و اندکی تفاوت به دلیل تعمیق مطالب و افزایش روزها و ساعتهای دوره ها می باشد

برای مشاوره ثبت نام دوره ها با شماره 09100071804 تماس حاصل فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به کانال ما در تلگرام  و اینستاگرام نیز بپیوندید

analysisacademy@
 

نظرات کاربران
sanaz : 1395/04/18

کلاس ایموس و لیزرل و پی ال اس و اس پی اس اس دکتر مرادی یکی از بهترین کلاس هایی هست که من شرکت کردم و این کلاس ها کلی مطالب جدید داره و من این کلاس ها رو به دانشجویانی که قصد دکتری دارند ، توصیه می کنم .

habib : 1397/03/09

کلاس های دکتر مرادی ،خیلی مفید و مطالب ارائه شده به روز می باشد. ارائه درس هم خیلی خوبه

سیما : 1397/04/25

من واقعا دو تا دوره ایموس و. اسمارت پی ال اس حضور داشتم با اینکه قبل کلاس برام ان یدوره ها خیلی سخت به نظر میامد نه تنها نرم افزار ها را واقعا یاد گرفتم بلکه با متد دکتر تونستم دو تا مقاله ایمپکت دار مثل اب خوردن چاپ کنم دکتر مرادی بینظیره یک معجزه به تمام معنا است واقعا پولی که بابت کلاسهاش میگیره حلالش باشه که آینده من ساخت خدا بهشون طول عمر و سلامتی بده ایشان بی شک بهترین استاد ایزانه

محمدرضا : 1399/04/03

با سلام دور های مجازی و غیر حضوره هم دارید از کلاس های آقای مرادی

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)