شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 30 فروردین 1400
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 7,253
بازدید دیروز: 35,079
بازدید کل: 119,942,117
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 121
کاربران حاضر: 121
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ تجارت الکترونیکی به عنوان یک روند جدید در اقتصاد
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 9 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

اقتصاد مدرن نه تنها بر مبنای سرمایه و منابع انسانی بلکه بالاتر از همه چیز, بر اساس اطلاعاتی است که شرکت ها دارند. اطلاعات مناسب در زمان مناسب می تواند توسعه و موقعیت رقابتی قوی یک شرکت را در بازار تعیین کند، در حالی که عدم وجود چنین اطلاعاتی حتی ممکن است به شکست آن منجر شود. یک استراتژی و ابزارهایی که در زمینه تجارت الکترونیک توسعه یافته اند و برای این نوع کسب و کار به خوبی مناسب هستند و به طور مناسب مورد استفاده قرار می گیرند، تاثیر مثبتی بر موفقیت یک شرکت دارند.
هدف این مقاله, نشان دادن ابزارهای موجود و مدرن مورد استفاده در کسب و کار الکترونیکی در زمینه افزایش پوشش و فروش محصولات و خدمات مختلف، با اشاره ویژه به شناخت یک نام تجاری خاص است. نویسندگان تلاش می کنند راه حل های مدل کسب و کار یک خدمت منتخب ارائه شده توسط یک تجارت الکترونیک را که پیشروی لهستان در نرم افزار فروشگاه الکترونیکی است، و همچنین منابع شیوه های خوب برای تعریف نحوه عمل ارائه خدمات به شیوه بهینه با استفاده از ارتباطات ITارائه دهند.
کلید واژه: مدیریت اطلاعات ، تجارت الکترونیکی ، فناوری های اطلاعات و ارتباطات، مدیریت شرکت مجازی
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia Computer Science 65 ( 2015 ) 1095 – 1104
موضوع: تجارت الکترونیک
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2015
تعداد صفحات: 20
قیمت (تومان): 0
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی