شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 24 فروردین 1403
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 23,173
بازدید دیروز: 24,935
بازدید کل: 151,415,837
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 130
کاربران حاضر: 130
دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 1393 مجموعه علوم تربیتی 1 ( مدیریت آموزشی ، تحقیقات آموزشی، برنامه ریزی درسی، تکنولوژی آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش و آموزش بزرگسالان)
چکیده:

این فایل شامل دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال 1392 دانشگاه آزاد مجموعه علوم تربیتی 1  (رشته مدیریت آموزشی ، تحقیقات آموزشی، برنامه ریزی درسی، تکنولوژی آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش- تعلیم و تربیت اسلامی و آموزش بزرگسالان) می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است.
سوالات شامل دروس زبان انگلیسی تخصصی ، روانشناسی تربیتی، روشها و فنون تدریس، آمار و روشهای تحقیق ، اصول و فلسه تعلیم و تربیت، مدیریت آموزشی، مقدمات برنامه ریزی درسی و آموزشی، تکنولوژی آموزشی و تعلیم و تربیت اسلامی) می باشد. سوالات در حال حاضر فاقد پاسخنامه است.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس فایل را به صورت رایگان دانلود کنید. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای ارشد سایت مدیر که در منوی سمت راست سایت قابل مشاهده است، لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید

کلید واژه: دانلود دفترچه سوالات، کنکور کارشناسی ارشد، سال 1393، دانشگاه آزاد، مجموعه علوم تربیتی 1 ، رشته مدیریت آموزشی
نویسنده(گان): سایت مدیر
منبع: سایت مدیر
موضوع: مدیریت آموزشی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات: 19
قیمت (تومان): 0
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.