شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 03 بهمن 1400
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 17,539
بازدید دیروز: 13,276
بازدید کل: 127,667,324
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 119
کاربران حاضر: 119
جزوه درس بازارها و نهادهای مالی ویژه کنکور دکتری دانشگاه آزاد و سراسری رشته مدیریت مالی
چکیده:

جزوه درس بازارها و نهادهای مالی ویژه کنکور دکتری دانشگاه آزاد و سراسری رشته مدیریت مالی به صورت فایل Pdf در 192 صفحه قابل دانلود است.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید.
شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای تألیفی و کنکوری سایت مدیرلیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری دکتری و کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید
این فایل توسط بنیاد آموزشی پژوهشی ساما تهیه شده و بر اساس تفاهمنامه مورخ 18/10/93 از طریق سایت مدیر نیز به فروش می رسد. هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سامانه بدون مجوز کتبی سامانه مدیریت ایران با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود. جهت مشاهده فهرست مطالب بخش های ابتدایی هر فایل، روی دریافت فایل نمونه (رایگان) کلیک کنید.

کلید واژه: جزوه ، درس بازارها و نهادهای مالی ، کنکور دکتری ، دانشگاه آزاد ، سراسری رشته مدیریت مالی
نویسنده(گان): بنیاد آموزشی پژوهشی ساما
منبع: بنیاد آموزشی پژوهشی ساما
موضوع: مدیریت مالی
دسته: دانلود جزوات کنکوری و درسی
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات: 192
قیمت (تومان): 18000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.