شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 12 خرداد 1402
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 16,605
بازدید دیروز: 33,640
بازدید کل: 141,799,923
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 83
کاربران حاضر: 84
مجموعه تست های درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام بر اساس کتاب مدیریت اسلامی سیدعلی اکبر افجه ای
چکیده:

این فایل در مجموع شامل 120 تست چهارگزینه ای درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام براساس کتاب مدیریت اسلامی دکتر سیدعلی اکبر افجه ای  می باشد. تستها دارای پاسخ گزینه ای می باشد. این فایل جهت آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت و همچنین امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاهها قابل استفاده می باشد. به صورت Pdf قابل دانلود است.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 4700 تومان می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای تألیفی و کنکوری سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید

کلید واژه: مجموعه تست ، کنکور کارشناسی ارشد، درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام ، کتاب مدیریت اسلامی
نویسنده(گان): جمال صوفیه
منبع: سایت مدیر
موضوع: مدیریت اسلامی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات: 18
قیمت (تومان): 4700
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.