شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 12 خرداد 1402
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 17,768
بازدید دیروز: 33,640
بازدید کل: 141,801,086
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 59
کاربران حاضر: 59
مجموعه واژگان زبان انگلیسی 15 سال کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت MBA (سراسری 79 تا 93)
چکیده:

همانطور که می‌دانیم همیشه یکی از مهم‌ترین منابع کنکور، سوالات سال‌های گذشته است. این فایل، واژگان تخصصی بکار رفته در 15 کنکور سراسری کارشناسی ارشد رشته مدیریت MBA را پوشش داده و مطالعه‌ی آن به شما کمک می‌کند که با پرکاربردترین واژگان کنکور آشنا شوید. اگر کتاب‌های 504 و لغات ضروری تافل را نخوانده‌اید پیشنهاد می‌شود که ابتدا واژگان مطرح شده در کنکور را مطالعه بفرمایید. اگر کتاب‌های 504 و لغات ضروری تافل را خوانده ­اید، و به امید خدا به زودی تست‌های کنکور را شروع می‌کنید، مطالعه‌ی واژگان تخصصی کنکورهای برگزار شده می‌تواند برای شما بسیار کاربردی و مفید باشد. ضمنا چون این مجموعه واژگان عمومی می باشد مطالعه آن می تواند به زبان عمومی سایر رشته ها نیز کمک شایانی کند در این مجموعه بیش از 3000 واژه آورده شده است. فرمت فایل PDF می باشد
جهت تهیه این مجموعه بعد از عضویت در سایت  نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق قسمت افزایش اعتبار در صفحه شخصی اقدام نموده و سپس فایل پی دی اف این واژگان را دانلود کنید.
جهت مشاهده سایر جزوات و خلاصه کتب اینجا را کلیک کنید

کلید واژه: واژگان زبان انگلیسی، کنکور کارشناسی ارشد، رشته مدیریت MBA ، سال 79 تا 93
نویسنده(گان): گردآوری : سید محمد مدنیان
منبع: سایت مدیر / بر اساس سوالات کنکور ارشد سال 79 تا 93
موضوع: زبان انگلیسی
دسته: دانلود جزوات کنکوری و درسی
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات: 112
قیمت (تومان): 7800
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.