شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 01 بهمن 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 5,848
بازدید دیروز: 23,167
بازدید کل: 117,599,168
کاربران عضو: 2
کاربران مهمان: 77
کاربران حاضر: 79
دانلود پاسخنامه تشریحی درس نظریه های کارآفرینی کنکور دکتری نیمه متمرکز سراسری سال 1392 رشته کارآفرینی
چکیده:

این فایل شامل سئوالات و پاسخهای تشریحی آزمون درس نظریه های کارآفرینی کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز سال 1392 رشته کارآفرینی می باشد. این فایل در 9صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف شده می باشد. تعداد سئوالات این آزمون 15 سئوال می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 4200تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید.

شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای آمادگی آزمون دکتری لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کنکور دکتری و با مراجعه به بخش خلاصه کتب ازمون دکتری سراسری لیست این جزوات را مشاهده کنید.
هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سایت بدون مجوز کتبی، با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: پاسخنامه تشریحی ، درس نظریه های کارآفرینی، کنکور دکتری نیمه متمرکز سراسری ، سال 1392، رشته کارآفرینی
نویسنده(گان): جمال صوفیه
منبع: سایت مدیر Modir.ir
موضوع: کارآفرینی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 9
قیمت (تومان): 4200
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.