شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 28 دی 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 4,016
بازدید دیروز: 23,397
بازدید کل: 117,525,212
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 90
کاربران حاضر: 90
دانلود پاسخنامه تشریحی درس مبانی مدیریت کنکور دکتری نیمه متمرکز سراسری سال 1392 رشته کارآفرینی و آینده پژوهی
چکیده:

این فایل شامل سئوالات و پاسخهای تشریحی آزمون درس مبانی مدیریت کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز سال 1392 رشته های کارآفرینی و آینده پژوهی می باشد. این فایل در 10 صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف شده می باشد. تعداد سئوالات این آزمون 15 سئوال می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 4000تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید.

شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای آمادگی آزمون دکتری لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کنکور دکتری و با مراجعه به بخش خلاصه کتب ازمون دکتری سراسری لیست این جزوات را مشاهده کنید.
هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سایت بدون مجوز کتبی، با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: پاسخنامه تشریحی ، درس مبانی مدیریت، کنکور دکتری نیمه متمرکز سراسری ، سال 1392 ، رشته کارآفرینی ، رشته آینده پژوهی
نویسنده(گان): جمال صوفیه
منبع: سایت مدیر Modir.ir
موضوع: تئوریهای مدیریت
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 10
قیمت (تومان): 4000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.