شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 28 دی 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 5,460
بازدید دیروز: 23,397
بازدید کل: 117,526,656
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 48
کاربران حاضر: 48
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون درس استعداد تحصیلی کنکور دکتری نیمه متمرکز سراسری سال 1392
چکیده:

این فایل شامل سوالات و پاسخهای تشریحی درس استعداد تحصیلی کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز سال 1392 (برای کلیه رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی) می باشد. این فایل در 31 صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف شده می باشد. تعداد سئوالات این آزمون 40 سئوال می باشد. کد دفترچه سوالات این فایل 401A می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 6800 تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید.
شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای آمادگی آزمون دکتری لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کنکور دکتری و با مراجعه به بخش خلاصه کتب ازمون دکتری سراسری لیست این جزوات را مشاهده کنید.
هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سایت بدون مجوز کتبی، با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: پاسخنامه تشریحی، درس استعداد تحصیلی، کنکور دکتری نیمه متمرکز، سال 1392 ، مجموعه علوم انسانی
نویسنده(گان): محمدرضا مایلی
منبع: تهیه شده در سایت مدیر
موضوع: پیرامون مدیریت
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 31
قیمت (تومان): 6800
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.