شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 28 دی 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 5,383
بازدید دیروز: 23,397
بازدید کل: 117,526,579
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 64
کاربران حاضر: 64
دانلود پاسخنامه تشریحی و نکات آزمون درس زبان انگلیسی کنکور دکتری نیمه متمرکز سراسری سال 1392
چکیده:

این فایل شامل سوالات و پاسخهای تشریحی و نکات درس زبان انگلیسی کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز سال 1392 (برای کلیه رشته های کلیه گروههای آزمایشی) می باشد. پاسخ سوالات به طور کاملا تشریحی (با ترجمه کلمات و متون و تشریح دلیل انتخاب گزینه درست و نکته سوال) آمده است. این فایل در 23 صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف شده می باشد. تعداد سئوالات این آزمون 70 سئوال می باشد. کد دفترچه سوالات این فایل 501A می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 5700 تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید.
شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای آمادگی آزمون دکتری لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کنکور دکتری و با مراجعه به بخش خلاصه کتب ازمون دکتری سراسری لیست این جزوات را مشاهده کنید.
هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سایت بدون مجوز کتبی، با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: دانلود پاسخنامه، درس زبان انگلیسی، آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری، سال 1392
نویسنده(گان): دکتر سیدمحمدرضا ناصرزاده
منبع: سایت مدیر Modir.ir
موضوع: زبان انگلیسی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 23
قیمت (تومان): 5700
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.