شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 30 فروردین 1400
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 8,475
بازدید دیروز: 35,079
بازدید کل: 119,943,339
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 62
کاربران حاضر: 63
اسلایدهای خلاصه درس تئوریهای مدیریت پیشرفته ویژه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تالیف علیرضا سلامی- بخش چهاردهم: فرهنگ سازمانی
چکیده:

این فایل شامل 10 اسلاید تئوریهای مدیریت پیشرفته ویژه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مربوط به موضوع (فرهنگ سازمانی) بر مبنای فصل 16 کتاب تئوری سازمان رابینز می باشد. برای دریافت فایل به صورت پاورپوینت با پسوند pps ابتدا عضو سایت شده و پس ازافزایش اعتبار به میزان 500 تومان فایل را دانلود کنید.  برای مشاهده و دانلود اسلایدهای بخشهای دیگر این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

توجه: این فایل غیرقابل ویرایش و پرینت می باشند و به دلیل دارا بودن رمز، بر روی موبایل (برنامه های اندروید) اجرا نمی شود.

«تئوریهای مدیریت پیشرفته» یکی از سرفصلهای مهم کنکور کارشناسی ارشد رشته های مجموعه مدیریت و مدیریت کارآفرینی پیام نور می باشد. یکی از دغدغه های اساسی داوطلبان این قبیل رشته ها در درس تئوریهای مدیریت، وجود مجموعه ای جامع و کامل است که بتواند کلیه نکات کلیدی کنکور را در خود جای دهد. مجموعه ای که اینجا در اختیار شما قرار داده شده، چکیده ای است از منابع اصلی کنکور کارشناسی ارشد رشته های فوق که در برگیرنده نکات کلیدی و مباحث مهم این منابع می باشد. مجموعه ای که تجربیات سالهای گذشته نشان داده تا حد زیادی توانسته پاسخگوی نیاز متقاضی جهت جمع بندی نهایی مطالب تئوریهای مدیریت باشد. به عبارت دیگر در صورت مطالعه منابع اصلی یا کتب کمک درسی موسسات آموزشی مختلف، این مجموعه می تواند در جمع بندی مطالب آموخته شده و توجه بیشتر به نکات و مباحث مهم برای داوطلبان بسیار کاربردی و موثر باشد. کل این مجموعه شامل 16 فایل است که از منابع اصلی کنکور کارشناسی ارشد پیام نور استخراج و تهیه و تدوین گردیده است. در پایان لازم به ذکر است به جز داوطلبان و دانشجویان کنکور کارشناسی ارشد، این مجموعه می تواند برای مدیران و کارکنان شرکتهای مختلف و یا هر شخص دیگری که با مطالب مدیریتی سرو کار دارد بسیار کاربردی باشد.
توجه:این فایلها طی قرارداد همکاری مورخ 4 آبان 1390 ازطرف آقای علیرضا سلامی در اختیار سایت مدیر قرارگرفته است و هرگونه کپی برداری یا انتشار مجدد آن به هر نحوی(کتبی و الکترونیک)  شرعا و قانونا مجاز نمی باشد و قابل پیگیری است.

کلید واژه: اسلایدهای خلاصه درس، تئوریهای مدیریت پیشرفته، کنکور کارشناسی ارشد، فراگیر دانشگاه پیام نور، تالیف، علیرضا سلامی، بخش چهاردهم، فرهنگ سازمانی
نویسنده(گان): علیرضا سلامی
منبع: ارسالی نویسنده
موضوع: تئوریهای مدیریت
دسته: دانلود جزوات کنکوری و درسی
سال انتشار: 1390
تعداد صفحات: 10
قیمت (تومان): 500
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.