شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
پنجشنبه 09 بهمن 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 17,352
بازدید دیروز: 25,873
بازدید کل: 117,802,501
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 117
کاربران حاضر: 117
سئوالات و پاسخهای تشریحی درس نظریه های کارآفرینی آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری 1390- رشته کارآفرینی
چکیده:

این فایل شامل سؤالات و پاسخهای تشریحی درس نظریه های کارآفرینی رشته کارآفرینی در کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز سال 1390 می باشد که در 11 صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف قابل دانلود است. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 3000 تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. تعداد سئوالات این آزمون 30 سئوال می باشد. در این فایل کلیه سئوالات بصورت کاملا تشریحی و با ذکر صفحه و نام منبع سئوال مورد بررسی واقع شده اند. بدیهی است که مطالعه این فایل جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد کارآفرینی نیز مفید می باشد.
این فایل توسط سامانه مدیریت ایران (ساما) تهیه شده و بر اساس تفاهمنامه مورخ 5/5/90 از طریق سایت مدیر نیز به فروش می رسد. هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سامانه بدون مجوز کتبی سامانه مدیریت ایران با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: درس نظریه های کارآفرینی, کلیه گرایشهای رشته کارآفرینی, آزمون دکتری سراسری و آزاد, کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه کارآفرینی.
نویسنده(گان): هیئت علمی سامانه مدیریت ایران (ســـامـــا)
منبع: سایت ســـامـــا (www.iransama.org)
موضوع: کارآفرینی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1390
تعداد صفحات: 11
قیمت (تومان): 3000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.