شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 30 دی 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 13,420
بازدید دیروز: 26,609
بازدید کل: 117,583,573
کاربران عضو: 2
کاربران مهمان: 69
کاربران حاضر: 71
سئوالات و پاسخهای تشریحی درس روش تحقیق و آمار آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری 1390- رشته کارآفرینی
چکیده:

این فایل شامل سئوالات و پاسخهای تشریحی درس روش تحقیق و آمار رشته کارآفرینی در آزمون کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز 1390 می باشد. این فایل در 13 صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف شده می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 3000 تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. تعداد سئوالات این آزمون 30 سئوال می باشد که کلیه سئوالات بصورت کاملا تشریحی مورد بررسی واقع شده اند. در پایان پاسخهای تشریحی نیز منابع اصلی طرح این سئوالات آورده شده است. بدیهی است که شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد نیز می توانند از این فایل استفاده نمایند.
این فایل توسط سامانه مدیریت ایران (ساما) تهیه شده و بر اساس تفاهمنامه مورخ 5/5/90 از طریق سایت مدیر نیز به فروش می رسد. هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سامانه بدون مجوز کتبی سامانه مدیریت ایران با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: روش تحقیق ,آمار, کلیه گرایشهای رشته کارآفرینی, آزمون دکتری سراسری و آزاد, کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه کارآفرینی.
نویسنده(گان): هیئت علمی سامانه مدیریت ایران (ســـامـــا)
منبع: سایت ســـامـــا (www.iransama.org)
موضوع: آمار و روش تحقیق
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1390
تعداد صفحات: 13
قیمت (تومان): 3000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.