شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 28 دی 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 4,232
بازدید دیروز: 23,397
بازدید کل: 117,525,428
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 41
کاربران حاضر: 41
سئوالات و پاسخهای تشریحی درس روش تحقیق و آمار آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری 1390- رشته مدیریت
چکیده:

این فایل شامل سئوالات و پاسخهای تشریحی درس روش تحقیق و آمار کلیه گرایشهای رشته مدیریت در آزمون کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز 1390 می باشد. این فایل در 9 صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف شده می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 3000 تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. تعداد سئوالات این آزمون 30 سئوال می باشد. بدیهی است که مطالعه این فایل برای سایر گروه های آزمایشی و رشته های آموزشی جهت شرکت در آزمون دکتری دانشگاه سراسری و آزاد نیز بسیار مفید است. همچنین شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد نیز می توانند از این فایل استفاده نمایند.
این فایل توسط سامانه مدیریت ایران (ساما) تهیه شده و بر اساس تفاهمنامه مورخ 5/5/90 از طریق سایت مدیر نیز به فروش می رسد. هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سامانه بدون مجوز کتبی سامانه مدیریت ایران با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: روش تحقیق، آمار، آزمون دکتری، منبع درس روش تحقیق و آمار کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی
نویسنده(گان): هیئت علمی سامانه مدیریت ایران (ســـامـــا)
منبع: سایت ســـامـــا (www.iransama.org)
موضوع: آمار و روش تحقیق
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1390
تعداد صفحات: 9
قیمت (تومان): 3000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.