شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 24 فروردین 1403
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 23,322
بازدید دیروز: 24,935
بازدید کل: 151,415,986
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 133
کاربران حاضر: 133
تست های تألیفی کتاب روش تحقیق در مدیریت غلامرضا خاکی- 234 تست همراه با پاسخ گزینه ای و صفحه جواب
چکیده:

این فایل شامل 234 تست تألیفی کتاب «روش تحقیق در مدیریت» غلامرضا خاکی همراه با پاسخ گزینه ای و شماره صفحه جواب در کتاب مربوطه می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس فایل را به صورت رایگان دانلود کنید. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای تألیفی و کنکوری سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید
توجه: منبع تست ها کتاب با نام دقیق "روش تحقیق در مدیریت" تألیف غلامرضا خاکی انتشارات بازتاب، چاپ سوم (چاپ اول انتشارات بازتاب)، سال چاپ 1387 می باشد که دارای 9 فصل 1-مفاهیم بنیادی تحقیق، 2-نظریه و انواع آن، 3-تحقیق و انواع آن، 4-روش علمی و مراحل آن، 5-مفاهیم اولیه فرایند تحقیق، 6-روشها و ابزارهای جمع آوری داده ها (اطلاعات)، 7-نمونه گیری و روشهای آن، 8-آمار و کاربرد آن در پژوهش، 9-تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها است. لذا در صورت وجود کتب مشابه یا چاپ ها و ویرایش های دیگر از این کتاب یا مولف، ممکن است تست های این فایل با آنها تطابق نداشته باشد.

کلید واژه: تست های کنکوری و تالیفی، دکتری، کارشناسی ارشد، روش تحقیق، کتاب روش تحقیق در مدیریت
نویسنده(گان): گردآوری در سایت مدیر
منبع: سایت مدیر
موضوع: آمار و روش تحقیق
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1390
تعداد صفحات: 29
قیمت (تومان): 0
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.