شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 01 تیر 1403
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 11,177
بازدید دیروز: 19,252
بازدید کل: 153,218,055
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 104
کاربران حاضر: 104

مصاحبه سایت مدیر با ناهید نوایی رتبه 19 کنکور کارشناسی ارشد سال 1396 رشته مدیریت منابع انسانی

 

ضمن تبریک به شما در ابتدا لطفا درصدهای خود در دروس مختلف کنکور و رتبه و معدل موثر خود را بیان کنید.
به نام خدا
ناهید نوایی هستم رتبه 19 مدیریت منابع انسانی و رتبه 49مدیریت دولتی

منابع انسانی66.67%                                
بازاریابی60%
تئوری 30%
اقتصاد21.05%
اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام 17.78%
زبان 15.56%
معدل موثر 19.07
 

رشته و دانشگاه محل تحصیل شما در مقطع لیسانس چه بوده است و با چه معدلی فارغ التحصیل شده اید؟ آیا در حین مطالعه برای کنکور شاغل یا دانشجو بودید؟

من فارغ التحصیل رشته مدیریت امور گمرکی از دانشگاه خوارزمی با معدل 17.64 هستم و حین مطالعه برای کنکور شاغل یا دانشجو نبودم.


از چه زمانی شروع به مطالعه دروس نمودید و به طور متوسط روزانه چقدر مطالعه داشتید؟

 من بطور جدی از دی ماه شروع به مطالعه کردم و هرروز با توجه به شرایطم تصمیم میگرفتم چه میزان درس بخوانم و واقعا عمیق و دقیق درس خواندن خیلی برایم مهمتر از ساعت مطالعه بالا بود.

کدام دانشگاه و گرایش ها را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان انتخاب های اول خود انتخاب کرده اید؟
من مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهران با دو گرایش عملکرد و بهره وری منابع انسانی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی را اولویت اول خود قرار دادم.

منابع پیشنهادی شما (کتب.جزوات کلاسی و....) در هریک از دروس کدام ها هستند و در هر درس چه توصیه های خاصی به داوطلبان دارید؟

من برای درس منابع انسانی کتاب آقای قلی پور و یک فایل خلاصه کتاب ایشان با تست های فراوان این درس رامطالعه کردم، برای درس بازاریابی فلش کارتهای دی ال ام همراه با کتاب آقای مناجاتی و تست های کتاب لنکستر و مسینگهامو تست های کنکور سال های قبل را خواندم، برای درس تئوری فلش کارت های دی ال ام و کتاب تئوری های مدیریت انتشارات جهش را مطالعه کردم برای درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام کتاب آقای مقیمی و یکسری فایلهای تکمیلی خواندم،  اقتصاد خرد و کلان کتاب آقای نظری که توصیه میکنم همراه با خواندن مطالب تست هم بزنید ، درس زبان هم کتاب زبان عمومی و تخصصی آقای اشراقی را مطالعه کردم.

 

به طور کلی چه توصیه هایی در خصوص نحوه مطالعه داوطلبان و آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد دارید؟

سخن پایانی اینکه هیچوقت خودتان را با هیچکس مقایسه نکنید هر انسانی توانایی ها و قابلیت های خاص خود را دارد و اینکه در این مسیری که پیش رو دارید خستگی هست نا امیدی هست زمین خوردن هست اما کسی با موفقیت به خط پایان میرسد که با توکل بر خداوند و ایمان بر توانایی های خود هیچگاه نا امید نشده و دست از تلاش و کوشش برندارد.