شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 08 مهر 1402
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 23,183
بازدید دیروز: 25,986
بازدید کل: 144,479,609
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 66
کاربران حاضر: 66

مصاحبه سایت مدیر با ناهید نوایی رتبه 19 کنکور کارشناسی ارشد سال 1396 رشته مدیریت منابع انسانی

 

ضمن تبریک به شما در ابتدا لطفا درصدهای خود در دروس مختلف کنکور و رتبه و معدل موثر خود را بیان کنید.
به نام خدا
ناهید نوایی هستم رتبه 19 مدیریت منابع انسانی و رتبه 49مدیریت دولتی

منابع انسانی66.67%                                
بازاریابی60%
تئوری 30%
اقتصاد21.05%
اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام 17.78%
زبان 15.56%
معدل موثر 19.07
 

رشته و دانشگاه محل تحصیل شما در مقطع لیسانس چه بوده است و با چه معدلی فارغ التحصیل شده اید؟ آیا در حین مطالعه برای کنکور شاغل یا دانشجو بودید؟

من فارغ التحصیل رشته مدیریت امور گمرکی از دانشگاه خوارزمی با معدل 17.64 هستم و حین مطالعه برای کنکور شاغل یا دانشجو نبودم.


از چه زمانی شروع به مطالعه دروس نمودید و به طور متوسط روزانه چقدر مطالعه داشتید؟

 من بطور جدی از دی ماه شروع به مطالعه کردم و هرروز با توجه به شرایطم تصمیم میگرفتم چه میزان درس بخوانم و واقعا عمیق و دقیق درس خواندن خیلی برایم مهمتر از ساعت مطالعه بالا بود.

کدام دانشگاه و گرایش ها را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان انتخاب های اول خود انتخاب کرده اید؟
من مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهران با دو گرایش عملکرد و بهره وری منابع انسانی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی را اولویت اول خود قرار دادم.

منابع پیشنهادی شما (کتب.جزوات کلاسی و....) در هریک از دروس کدام ها هستند و در هر درس چه توصیه های خاصی به داوطلبان دارید؟

من برای درس منابع انسانی کتاب آقای قلی پور و یک فایل خلاصه کتاب ایشان با تست های فراوان این درس رامطالعه کردم، برای درس بازاریابی فلش کارتهای دی ال ام همراه با کتاب آقای مناجاتی و تست های کتاب لنکستر و مسینگهامو تست های کنکور سال های قبل را خواندم، برای درس تئوری فلش کارت های دی ال ام و کتاب تئوری های مدیریت انتشارات جهش را مطالعه کردم برای درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام کتاب آقای مقیمی و یکسری فایلهای تکمیلی خواندم،  اقتصاد خرد و کلان کتاب آقای نظری که توصیه میکنم همراه با خواندن مطالب تست هم بزنید ، درس زبان هم کتاب زبان عمومی و تخصصی آقای اشراقی را مطالعه کردم.

 

به طور کلی چه توصیه هایی در خصوص نحوه مطالعه داوطلبان و آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد دارید؟

سخن پایانی اینکه هیچوقت خودتان را با هیچکس مقایسه نکنید هر انسانی توانایی ها و قابلیت های خاص خود را دارد و اینکه در این مسیری که پیش رو دارید خستگی هست نا امیدی هست زمین خوردن هست اما کسی با موفقیت به خط پایان میرسد که با توکل بر خداوند و ایمان بر توانایی های خود هیچگاه نا امید نشده و دست از تلاش و کوشش برندارد.