شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 09 مهر 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 8,775
بازدید دیروز: 31,114
بازدید کل: 113,614,467
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 59
کاربران حاضر: 60
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ عوامل موثر بر برنامه ریزی برای فعالیت بدنی در میان کارگران در شرکت ها با اندازه کوچک و متوسط
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 7 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

فعالیت بدنی(PA) برای بهبود سلامت کارگران در شرکت ها با اندازه کوچک و متوسط​​(SME) ضروری است. با این حال، دستیابی به تغییرات رفتاری مساعد برایPA اغلب دشوار است. از آنجا که قصد انجام  PA، همیشه به عمل نمی انجامد، برنامه ریزی مناسب می تواند برای دستیابی بهPA حائز اهمیت باشد. در این مطالعه، هدف ما, شناسایی عوامل مرتبط با برنامه ریزی PAدر میان کارگران شرکت ها با اندازه کوچک و متوسطمی باشد به دلیل آن که این یک جمعیت است که در معرض ریسک بالای بیماری های مرتبط با شیوه زندگی در ژاپن قرار دارد. شرکت کنندگان, یک سری از پرسشنامه های معتبر را تکمیل کردند. از 353 پاسخ معتبر، 226 نفر (149 مرد در سن  سالگی) قصد خود برای انجامPA را بیان کردند. تجزیه و تحلیل رگرسیون چندگانه نشان دادند که نمره برنامه ریزیPA  بالاتربه طور معناداری با خودکارآمدی بالاتر PA  ((p < 0.001)، ادراک ریسک بالاتری نسبت به عدم فعالیت (p = 0.012)و آگاهی اطلاعاتی بیشتر در مورد خدمات عمومیPA(p = 0.019).  مرتبط بود.بنابراین، توصیه می کنیم که در کار روزانه کارگران در محل کارشان، خودکارآمدی، درک ریسک و اطلاعات مربوط به خدمات ارتباطیPA ارتقا می یابند. به این ترتیب، آنها می توانند برنامه ریزی خود را از تغییرات رفتاری در محیط حمایتی، با استفاده از خدمات دردسترس، پشتیبانی ها و سایر منابع ارتقا دهند.
کلید واژه: کارگران ، برنامه ریزی ، قصد ، فعالیت بدنی ، شرکت ها با اندازه کوچک و متوسط
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Preventive Medicine Reports 10 (2018) 150–156
موضوع: پیرامون مدیریت
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 22
قیمت (تومان): 19000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی