شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 18 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 12,617
بازدید دیروز: 42,893
بازدید کل: 111,669,776
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 77
کاربران حاضر: 77
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ انتخاب تامین کننده با استفاده از مدل چند معیاره TOPSIS فازی برای واحد تولیدی فولاد کوچک
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 8 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده: انتخاب تامین کننده , مسئله بسیار حیاتی در مدیریت زنجیره تامین (SCM) است. در سال های اخیر، انتخاب تامین کنندگان در زنجیره تامین به عامل تعیین کننده ای برای تشکیل یک موازنه بین معیارهای کیفی و کمی تبدیل شده است. این معیارها برای تصمیم گیری های نهایی در مورد انتخاب تامین کننده به طور جامع مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. با این حال، این تصمیمات معمولاً به معیارهای مختلف و یا اهداف مختلف در میان تمام پارامترهای متضاد امکان پذیر مرتبط می شود. این مطالعه با موضوع غیرقطعی انتخاب تامین کننده با استفاده از مدل TOPSISیکپارچه برای تصمیم گیری چند معیاره (MCDM) سر و کار دارد. مزیت این کار اینست که بین معیارهای هزینه (کمتر و بهتر) و سود (بیشتر و بهتر) تمایز قائل می شود و راه حل هایی را انتخاب می کند که از راه حل ایده آل مثبت و منفی , نزدیکترین و دورترین هستند. تجزیه و تحلیل حساسیت برای بررسی اثر وزن معیارها بر انتخاب تامین کننده انجام شده است. یک مدل محاسباتی برای یک واحد تولید فولاد کوچک در هند نشان داده شده است.

کلید واژه: MCDM ، TOPSIS فازی ، انتخاب تامین کننده ، تولید فولاد
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia Computer Science 133 (2018) 905–912
موضوع: تصمیم گیری
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 14
قیمت (تومان): 16200
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی