شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 18 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 11,914
بازدید دیروز: 42,893
بازدید کل: 111,669,073
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 101
کاربران حاضر: 101
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ معماری های سازمانی برای تحول دیجیتال در شرکت های کوچک و متوسط
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 6 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده: از آغاز تولید سیستم های تولید فیزیکی سایبر تا کاربرد آنها در تولید, تحول به سوی کارخانجات متصل شده هوشمند باعث تغییرات زیادی در صنعت مهندسی مکانیک شده است. معماری های سازمانی در حال حاضر روش های مناسبی برای حمایت از هماهنگی چشم انداز ITداخلی ارائه می دهند. خواسته های جدید مانند دخالت مشتری، توسعه تکراری و افزایش جهت گیری تجاری که ناشی از این محصولات دیجیتالی است، نیازمند روش ها و رویکرد های جدید است. این مقاله پایه و اولین گام ها با هدف توسعه یک روش برای برنامه ریزی جامع تحول دیجیتال در شرکت های کوچک و متوسط ​​مهندسی مکانیک را ارائه می دهد.

کلید واژه: تحول دیجیتال ، دیجیتالی شدن ، صنعت 4.0 ، معماری های سازمانی
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia CIRP 67 ( 2018 ) 540 – 545
موضوع: فناوری اطلاعات
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 16
قیمت (تومان): 17500
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی