شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 29 آبان 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 24,855
بازدید دیروز: 33,750
بازدید کل: 103,829,834
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 132
کاربران حاضر: 133
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ روش های تعیین استراتژی سرمایه گذاری منطقه
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 7 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده: تحلیل محیط کلان منطقه، اقداماتی را جهت بهبود وضعیت سرمایه گذاری در منطقه مشخص می کند و به ایجاد یک سیستم ارتقای سرمایه گذاری خارجی و داخلی موثر مستقیم کمک می کند. بر اساس یافته های تحلیل یکپارچه، در مرحله تصمیم گیری، جهت سرمایه گذاری انتخاب می شود که پیاده سازی آن, دستیابی به هدف اعلام شده را میسر می سازد. گزینه های پیاده سازی جهت گیری سرمایه گذاری شکل می گیرند. جایگزین ها با استفاده از معیارهای کارآیی توصیف شده و با استفاده از روش چند-معیاری MCDM1ارزیابی می شوند. این مقاله، خلق مدل نظری تعیین استراتژی سرمایه گذاری در زمینه توسعه پایدار را ارائه می دهد. این مطالعه شامل یک تحلیل منطقه ای یکپارچه با استفاده از ولسوالی Vilniusبه عنوان یک نمونه می باشد.

کلید واژه: توسعه پایدار مناطق ، استراتژی سرمایه گذاری منطقه ، روش های چند-معیاری
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia Engineering 182 ( 2017 ) 732 – 738
موضوع: تحلیل اقتصادی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 13
قیمت (تومان): 13000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی