شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 04 آذر 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 6,524
بازدید دیروز: 37,978
بازدید کل: 115,986,765
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 55
کاربران حاضر: 55
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ کار تیمی و ارتباطات در رادیولوژی مداخله ای
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 4 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

کار تیمی و ارتباطات در عصر مدرن, برای ارائه مراقبت قابل اطمینان به بیمار ضروری است. با افزایش پیچیدگی هویت بیماری و ضروری شدن اقدامات احتمالی مداخله ای، تلفیق حجم وسیعی از اطلاعات از تیم های مختلف مورد نیاز است. بنابراین، کار تیمی و ارتباطات برای مراقبت هماهنگ شده از بیمار ضروری هستند. خرابی ها در کار تیمی و ارتباطات می تواند به اشتباهات و قصور در ایمنی بیمار منجر شود. هدف از این مقاله، بررسی اصول اساسی و درک بهتر دلایل اساسی برای تیم های ناکارآمد و ارتباطات ضعیف در مجموعه رادیولوژی مداخله ای است.

کلید واژه: کار تیمی ، ارتباطات ، پرستاری ، رادیولوژی مداخله ای
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Journal of Radiology Nursing 36 (2017) 261e264
موضوع: پیرامون مدیریت
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 10
قیمت (تومان): 11000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی