شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 29 آبان 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 26,099
بازدید دیروز: 33,750
بازدید کل: 103,831,078
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 114
کاربران حاضر: 115
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ الگوی ادغام انواع مختلف سیستم های اطلاعات مدیریت در شرکت سرمایه گذاری و ساخت و ساز که رویکرد پروژه را پیاده سازی می کند
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 4 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

این گزارش به بررسی روندها در توسعه، سیستم های مدیریت پروژه های ساختمانی در سیستم کلی اقتصاد شبکه جهانی می پردازد. رویکردهای سیستم توسعه دهنده ابزارهای اطلاعاتی سرمایه گذاری و مدیریت پروژه های ساختمانی در پروژه های زیربنایی پیچیده در طول چرخه عمر آن از آغاز پروژه تا تاسیسات وارهای ضایعات اثبات شده است.

کلید واژه: امنیت اطلاعات ، مدیریت پروژه ، پروژه های سرمایه گذاری و ساخت و ساز ، چرخه عمر
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia Computer Science 103 ( 2017 ) 605 – 608
موضوع: تجزیه و تحلیل سیستمها و MIS
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 6
قیمت (تومان): 13000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی