شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 15 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 7,706
بازدید دیروز: 55,474
بازدید کل: 111,546,343
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 67
کاربران حاضر: 67
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ بازتاب هایی برای حرکت به جلو: جایی که تحقیقات مدیریت بحران مقصد گردشگری باید به سوی آن سوق پیدا کنند
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 4 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده: فرکانس و خشم بحران ها در دهه گذشته میلادی رشد داشته است. در سطح جهانی، ما با بحران های بیشتر و بلایای بیشماری روبرو هستیم. نیاز به تحقیقات علمی با کیفیت بالا در تمام سطوح وجود دارد. رویکردهای علمی تر برای مشکلات، مبانی نظری بیشتر برای مطالعات، مطالعات موردی کمتر، تحقیقات طولی و مطالعات مقایسه ای بیشتر همه و همه به پیشبرد اهداف مدیریت بحران مقصد گردشگری و در عین حال، به صنایع برای کاهش بحران ها قبل از و همچنین در زمان نیاز کمک خواهند کرد.
کلید واژه: مدیریت بحران مقصد گردشگری ، مدیریت گردشگری ، توریسم ، جهانگردی
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Tourism Management Perspectives Volume 25, January 2018, Pages 136-139
موضوع: مدیریت جهانگردی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 9
قیمت (تومان): 16000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی