شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 29 آبان 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 27,015
بازدید دیروز: 33,750
بازدید کل: 103,831,994
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 64
کاربران حاضر: 65
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ ارتباطات غیردقیق زمانی و سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 6 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.


چکیده: در سال های اخیر، گسترش سریع و تهاجمی سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری، هوش مصنوعی و داده کاوی در لوازم الکترونیکی مصرفی و زندگی روزمره به طور کلی چشمگیر بوده است. حوزه هایی مانند UX, ادغام چنین فن آوری هایی به صورت نرم افزار و سخت افزار را تسهیل نموده اند، اما پردازش پشتیبان هنوز بر پایه مبانی باینری است. این مقاله با توجه به مفهوم طبیعی تخمین, روشی را برای استخراج ارتباطات زمانی غیردقیق در میان رویدادها در جریانهای داده توضیح می دهد،. این نوع تحلیل ارتباط احتمالاً منجر به سیستم های پشتیبان تصمیم گیری عملی تر و معقول تر خواهد شد.

کلید واژه: تحلیل ارتباط ، داده کاوی زمانی ، ارتباطات زمانی غیردقیق ، مجموعه های فازی
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia Computer Science 130 (2018) 961–966
موضوع: تجزیه و تحلیل سیستمها و MIS
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 12
قیمت (تومان): 18000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی