شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
پنجشنبه 08 آبان 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 1,059
بازدید دیروز: 33,065
بازدید کل: 115,154,300
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 104
کاربران حاضر: 104
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ گزارش الزامات، اهداف و سهمیه ها برای زنان در رهبری
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 18 صفحه و مربوط به سال 2016 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده: گزارش الزامات، اهداف و سهمیه برای زنان در رهبری در کشورهای متعددی مورد بررسی قرار گرفته است. ما در سه مطالعه، اثربخشی این استراتژی ها را از دیدگاه هدف گذاری ارزیابی کرده ایم. مطالعه اول، ارتباط بین گزارش الزامات و نمایندگی زنان در هیئت مدیره را با داده های مربوط به 500 شرکت در مجله فورچون از سال 1996 تا 2015 سنجیده است. مطالعه دوم، رابطه بین گزارش الزامات، اهداف و سهم حضور زنان در هیئت مدیره شرکت های دولتی را در سراسر 91 کشور بررسی می کند. مطالعه سوم، تاثیر اهداف و سهمیه زنان در پارلمان در سراسر 190 کشور را ارزیابی کرده است. گزارش ساختار هیات مدیره در ایالات متحده نشان دهنده شتاب در افزایش تعداد زنان است. این در میان 500 شرکت نیز اثبات می شود. اهداف عالی برای زنان در هیئت مدیره، مربوط به زنانی با سطح نمایندگی بالاتر می باشد. به طور مشابه، اهداف جنسیتی و مکانیسم های اجرایی قوی در پارلمان با زنانی ارتباط دارند که از نمایندگی قوی تر برخوردار هستند.

کلید واژه: سهمیه جنسیتی ، اهداف جنسیتی ، رهبری ، پارلمان ، هیات مدیره
نویسنده(گان): مترجم: فاطمه آقازاده
منبع: The Leadership Quarterly Volume 27, Issue 3, June 2016, Pages 519-536
موضوع: منابع انسانی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2016
تعداد صفحات: 32
قیمت (تومان): 19000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی