شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
پنجشنبه 08 آبان 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 31,387
بازدید دیروز: 166,170
بازدید کل: 115,151,563
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 269
کاربران حاضر: 270
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ تجزیه و تحلیل معیارهای توسعه ی تامین کننده برای یک صنعت خودرو
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 27صفحه و مربوط به سال 2010 می باشد.

برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل Word دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.
 

چکیده: هدف- هدف از این مقاله ارائه ی یک روش برای شناسائی و رتبه بندی معیارهای مورد استفاده برای توسعه ی تامین کننده با استفاده از ISM است. طرح/ متدولوژی/روش- مقاله یک چارچوب برای تجزیه و تحلیل تعاملات میان معیارهایی از قبیل فشار رقابتی، سیستم ارزیابی و تصدیق، مشوقها، برنامه های توسعه ی تامین کننده، ارتباطات بین سازمانی، رابطه ی خریدار-تامین کننده، تعهد تامین کننده، عملکرد تامین کننده، خاص بودن دارائی، اقدام مشترک، اعتماد، اهداف استراتژیک بلندمدت، حمایت مدیریت عالی، عملکرد خرید و هدف استراتژیک تامین کننده را برای توسعه ی تامین کننده با استفاده از مدلسازی تفسیری ساختاری ارائه می دهد. چارچوب توسعه با استفاده از مطالعه ی موردی مورد نظر در یک شرکت خودروسازی توصیف شده است. یافته ها- مقاله به پژوهش در مدیریت زنجیره ی تامین و بویژه در توسعه ی تامین کننده کمک می کند. پژوهش در حوزه ی مدیریت زنجیره ی تامین در سالهای اخیر بدلایلی زیاد شده است. مدیران اکنون درک کرده اند که اقدامات اخذ شده توسط یک عضو از زنجیره می تواند پاسخگوئی، کارآئی و سودآوری کل زنجیره ی تامین را تحت تاثیر قرار دهد. شرکتها بطور افزایشی برحسب رقابت بعنوان بخشی از یک زنجیره ی تامین درمقابل زنجیره های تامین دیگر بجای یک شرکت در مقابل شرکتهای دیگر فکر می کنند. محدودیتها/استنباطهای پژوهش- بخاطر اینکه چارچوب ارائه شده فقط برای یک شرکت تنها بکار گرفته شده است، مطالعات آینده می توانند با استفاده از چارچوبی مشابه برای چندین شرکت در هندوستان انجام شوند. این امر یک درک بهتر از اینکه متغیرهای موثر بر توسعه ی تامین کننده، چگونه در صنایع مختلف توسعه ی تامین کننده را تحت تاثیر قرار می دهند، فراهم می کند. استدلالهای عملی- مدیران می توانند چارچوب پیشنهادی را برای روابط بهتر با تامین کنندگان و ایجاد پاسخهای مدیریت که روابطشان را با آنها تحت تاثیر قرار می دهد و بهبود می دهد، استفاده کنند. ابتکار/ارزش- این مقاله 15 معیار را برای پیشنهاد یک چارچوب برای توسعه ی تامین کننده استفاده می کند و همچنین تعاملات بین معیارهائی که بیشترین و کمترین تاثیر روی بهبود روابط با تامین کنندگان می گذارند را پیدا می کند. نوع مقاله- مقاله ی پژوهشی

توجه: جداول و اشکال ترجمه نشده است
کلید واژه: مدیریت زنجیره ی تامین ، تامین کنندگان ، ارزیابی تامین کننده ، هندوستان
نویسنده(گان): مترجم: منصور اسماعیل زاده
منبع: Industrial Management & Data Systems Vol. 110 No. 1, 2010 pp. 43-62
موضوع: تصمیم گیری
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2010
تعداد صفحات: 18
قیمت (تومان): 15000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی