شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 16 فروردین 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 11,686
بازدید دیروز: 28,404
بازدید کل: 107,960,680
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 95
کاربران حاضر: 96
کدخبر: 16903 زمان ارسال: سه شنبه 05 فروردین 1399 - 14:04 تعداد بازدید: 38
۷۰۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد تحت پوشش آموزش غیرحضوری/تداوم آموزش بعد از ۱۶ فروردین

جلسه ویدئو کنفرانس به ریاست دکتر طهرانچی و حضور رؤسای استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی به منظور بررسی روند برگزاری کلاس‌های غیرحضوری برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دکتر علی سروری مجد، مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جلسه ویدئو کنفرانس به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور رؤسای استان‌ها، واحدهای ویژه و واحدهای پرجمعیت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران که بیش از ۲۰ هزار دانشجو دارند، به منظور بررسی وضعیت برگزاری کلاس‌های غیرحضوری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه گزارشی از روند برگزاری کلاس‌های آموزش غیرحضوری در دو هفته گذشته ارائه شد، گفت: پس از ارائه گزارش از سوی رؤسای واحدها، مسائل و نقاط قوت و ضعف برگزاری کلاس‌های غیرحضوری مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد با اشاره به شکل‌گیری ستاد مرکزی آموزش غیرحضوری در دانشگاه آزاد گفت: این ستاد به ریاست دکتر علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی در حال فعالیت است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۷۰۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی تحت پوشش آموزش‌های مجازی و غیرحضوری در دانشگاه قرار گرفته‌اند، گفت: البته تعداد قابل توجهی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در حال دفاع از پایان‌نامه و رساله خود بوده و کلاس‌های آموزشی آن‌ها پیش از این به اتمام رسیده بود.

رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی پس از شیوع ویروس کرونا و مقابله با آن، اقدام به برگزاری کلاس‌های خود به صورت غیرحضوری کرد که یک حرکت بزرگ و موفقیت‌آمیز محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در تعطیلات پیش رو زیرساخت‌های لازم برای برگزاری کلاس‌های غیرحضوری تکمیل‌تر و مشکلات برطرف می‌شود، گفت: پس از مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، آموزش‌های غیرحضوری در دانشگاه آزاد اسلامی ادامه خواهد یافت و در نهایت از ۱۶ فروردین که تعطیلات خاتمه پیدا کند، کلاس‌های غیرحضوری با قوت بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، مهندس همتی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه و دبیر ستاد مرکزی آموزش غیرحضوری در دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر کشاورزی سرپرست واحد الکترونیکی و عضو ستاد مرکزی آموزش غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه حضور یافتند و به ارائه توضیحاتی درخصوص برگزاری هر چه بهتر کلاس‌های آموزش غیرحضوری پرداختند.

منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)