شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 14 خرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 1,536
بازدید دیروز: 25,358
بازدید کل: 109,802,969
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 64
کاربران حاضر: 64
کدخبر: 16565 زمان ارسال: سه شنبه 14 آبان 1398 - 14:00 تعداد بازدید: 223
دانشگاه تهران رویداد هفته جهانی کارآفرینی برگزار می کند

رویداد هفته جهانی کارآفرینی با مشارکت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و وزارت کار از ۲۷ آبان ماه تا ۳ آذرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر در خصوص رشد، توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه‌های اجرایی، سیاست‌گذار و قانون‌گذار علاقه‌مند، برای ششمین سال متوالی رویداد هفته جهانی کارآفرینی را برگزار می کند.

هفته جهانی کارآفرینی (GEW) بزرگ‌ترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی است که هر ساله در بازه زمانی ۱۸ تا ۲۴ نوامبر برابر با ۲۷ آبان تا ۴ آذر در سراسر دنیا برگزار می شود. در این رویداد با هدف کمک به کارآفرینان بالقوه برای ورود به عرصه کارآفرینی، تلاش می‌شود تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب‌وکار تشویق شده و کسب‌وکار خود را آغاز کنند.

این رویداد در ایران با مشارکت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و وزارت کار از ۲۷ آبان ماه تا ۳ آذرماه برگزار می شود.

رویداد هفته جهانی کارآفرینی سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش‌آفرینان عرصه کارآفرینی است تا از این طریق زیست‌بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.

از جمله برنامه‌های این رویداد می توان به برگزاری رویداد استارتاپی صنایع و خدمات نوآور (دانش‌آموزی و بزرگسالان)، کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی کسب‌وکار و کارآفرینی، نشست‌های تخصصی با مدیران و کارآفرینان کشور، کارآفرینی اجتماعی، تور بازدید از جوامع استارتاپی (مراکز نوآوری، شتابدهنده ها، سرمایه گزاران، استارتاپ‌های موفق فن آور و نوآور)، نمایش و تحلیل فیلم‌های کسب‌وکار، برپایی نمایشگاه کسب‌وکار و مشاوره های تخصصی کسب و کار اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایتwww.gewiran.com  مراجعه کرده و یا با دبیرخانه رویداد به شماره ۸۶۰۹۳۶۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)