شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 14 خرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 1,214
بازدید دیروز: 25,358
بازدید کل: 109,802,647
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 87
کاربران حاضر: 87
کدخبر: 16501 زمان ارسال: سه شنبه 16 مهر 1398 - 18:12 تعداد بازدید: 257
پیگیری ایجاد مدرسه کسب و کار امیرکبیر با حمایت اتاق بازرگانی

رئیس دانشکده مدیریت، علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: مدرسه کسب و کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر فرصت خوبی برای ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و نوآوری متناسب سازی شده با نیازهای واقعی صنعت است.

به گزارش ایسنا، دکتر اکبرپور شیرازی در مراسم امضای تفاهم‌نامه میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بزرگترین شرکت حوزه نوآوری باز، اظهار کرد: در راستای دستیابی به هدف تبدیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دانشگاه نسل سوم، ایجاد مدرسه کسب و کار امیرکبیر با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی پیگیری می‌شود. با ایجاد مدرسه کسب و کار و تسهیل در دسترسی به صنایع فعال کشور، فرصت خوبی برای ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و نوآوری متناسب‌سازی شده با نیازهای واقعی صنعت به دست خواهد آمد.

وی افزود: گروه بین رشته‌ای مهندسی فناوری اطلاعات با همکاری پنج دانشکده در دانشگاه صنعتی امیرکبیر کار خود را آغاز کرد. در این راستا در مهر ماه سال جاری گرایش تجارت الکترونیک در دانشکده مدیریت، علم و فناوری دانشجو پذیرفت. امیدواریم در ادامه فعالیت این گروه میان‌رشته‌ای سایر گرایش‌های پیش‌بینی شده به تدریج اجرا شود. گرایش فناوری اطلاعات با تمرکز بر اینترنت اشیا با همکاری دانشکده مهندسی برق، سیستم‌های حمل‌ونقل هوشمند با همکاری دانشکده ریاضی، مدیریت امنیت سایبری با همکاری دانشکده مهندسی کامپیوتر و سیستم‌های خدمات مالی و بانکداری الکترونیک با همکاری دانشکده مهندسی صنایع از جمله فعالیت‌های پیش‌بینی شده برای این گروه بین رشته‌ای است.
منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)