شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 04 اسفند 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 746
بازدید دیروز: 20,435
بازدید کل: 106,878,868
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 81
کاربران حاضر: 81
کدخبر: 16439 زمان ارسال: یکشنبه 17 شهریور 1398 - 14:36 تعداد بازدید: 105
کارنامه کاردانی به کارشناسی منتشر شد/ امکان اعتراض تا ۲۵ شهریور

کارنامه داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۸ منتشر شد و داوطلبان تا ۲۵ شهریورماه فرصت دارند در صورت اعتراض و سئوال، به صورت اینترنتی اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ (اعم از رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون و یا رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً  با اعمال سوابق تحصیلی) چهارشنبه ۱۳ شهریورماه ۹۸ در سایت سازمان سنجش منتشر شد و تعداد ۶۲ هزار و ۶۸۵ نفر در این رشته ها پذیرفته شدند.

کارنامه داوطلبان امروز ۱۷ شهریورماه ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است و داوطلبان پس از دریافت نتایج نهایی و مشاهده کارنامه، درصورتی که درباره نتیجه آزمون و پذیرش سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا ۲۵ شهریور ۹۸ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام کنند.

به کلیه مواردی که از طریق دیگری صورت پذیرد و یا بعد از تاریخ اعلام شده ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پذیرفته شدگان باید ضمن کسب ‌اطلاع از برنامه زمانی و مدارک اعلام شده مربوط به هر کد رشته‌محل، در زمان مقرر با در دست ‌داشتن ‌مدارک‌ لازم‌ برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.

در صورتی که دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ذی ربط زمانی را برای ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام نکردند، پذیرفته شدگان لازم است در یکی از روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ شهریورماه برای ثبت نام به محل قبولی خود مراجعه کنند.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)