شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 05 بهمن 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 10,358
بازدید دیروز: 26,728
بازدید کل: 106,065,915
کاربران عضو: 2
کاربران مهمان: 155
کاربران حاضر: 157
کدخبر: 16075 زمان ارسال: شنبه 07 اردیبهشت 1398 - 08:02 تعداد بازدید: 3548
آخرین تراز ( نمره کل ) دعوت به مصاحبه کنکور دکتری سال 1397 گرایش های مختلف رشته مدیریت

با توجه به درخواست های داوطلبان، اطلاعات آخرین تراز ( نمره کل ) دعوت به مصاحبه کنکور دکتری سال 1397 (حدنصاب دانشگاه ها) کدرشته های مختلف سراسری (روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی، مشترک، بورس، پردیس خودگردان) در مجموعه های
مدیریت بازرگانی و راهبردی (کلیه کدرشته ها)
مدیریت صنعتی (کلیه کدرشته ها)
مدیریت دولتی (کلیه کدرشته ها)
مدیریت فناوری اطلاعات (کلیه کدرشته ها)
کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی (کلیه کدرشته ها)
مالی (کلیه کدرشته ها)
مدیریت رسانه و اطلاعات (3 کدرشته از 4 کدرشته)
تربیت بدنی-مدیریت ورزشی (11 کدرشته از 23 کدرشته)
آموزش عالی  (10 کدرشته از 19 کدرشته)
تهیه شده و قابل دانلود می باشد.
 

فایل را می توانید پس از عضویت در سایت، به صورت رایگان از لینک زیر دریافت نمایید
http://modir.ir/Articles/5996.aspx
توضیحات مربوط به فایل:
توجه نمایید این اطلاعات مربوط به آزمون سال 1397 می باشد. هیچ الزامی مبنی بر تکرار آنها در سالهای بعد وجود ندارد. مواردی نظیر ظرفیت دانشگاه ها، تغییرات در مبنا و شیوه محاسبه تراز، اینکه هر دانشگاه چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه نماید، اینکه هر فرد به چند کد رشته جهت مصاحبه دعوت شود و همچنین ترکیب مجموعه ها با هم و حذف یا اضافه شدن رشته ای از یک مجموعه بر حد نصاب های دعوت به مصاحبه تاثیرگذار می باشد.
لذا به داوطلبان توصیه می شود حتی با داشتن اطلاعات حدنصاب سالهای گذشته، جهت انتخاب رشته تا حدودی خوش بینانه عمل نموده تا در صورت پایین آمدن حدنصاب قبولی در سالهای بعد، به دلیل عدم انتخاب آن کدرشته متضرر نشوند.
همچنین ممکن است دانشگاهی سال گذشته حدنصاب بالا اعلام نموده باشد و به دلیل عدم استقبال و کم بودن تعداد افراد مصاحبه شونده، بخواهد در رویه خود در سالهای بعد تجدیدنظر نماید یا بالعکس.
توجه نمایید اطلاعات مندرج در این فایل الزاما تمام کدرشته های موجود نمی باشد و صرفا کدرشته هایی در هر مجموعه که اطلاعات آن موجود بوده است درج شده است. همچنین ممکن است برخی از کدرشته های مندرج در جداول زیر به دلیل تغییرات مجموعه ها، به مجموعه دیگری منتقل شده باشند. لذا ملاک شما در انتخاب رشته ها، باید دفترچه کنکور امسال باشد.
مهم: در جداول زیر حدنصاب نمره کل (تراز) ذکر شده است. با توجه به مشاهده برخی تغییرات عمده در محاسبه تراز هر سال نسبت به سال گذشته بهترین روش این است که حدود رتبه امسال خود را در نمونه کارنامه های سال 97 در لینک   http://www.modir.ir/Phd/PhD10new97.aspx پیدا کرده و ببینید در سال 97 با این رتبه چه ترازی بدست آورده اند. سپس آن تراز را با حدنصاب های موجود در این فایل مقایسه کنید.
  
به هیچ وجه تراز امسال خود را با حدنصاب های سال 97 در این فایل مستقیما مقایسه نکنید.   زیرا مشاهده شده در برخی رشته ها مبنای محاسبه تراز یک سال با سال های قبل کاملا متفاوت است.
همچنین توصیه می شود صرفا به ترازهای سال 97 اکتفا ننموده و برای کسب اطلاعات بیشتر حدنصاب های دانشگاهها در سال 96 را نیز که در سایت در دسترس همگان است دانلود و بررسی نمایید.
معنی حدنصاب های درج شده این است که صرفا داوطلبانی با تراز (نمره کل) بالاتر (بیشتر) از این حدنصاب امکان دعوت به مصاحبه آن کدرشته را داشته اند.
حدنصاب ها مربوط به سهمیه آزاد می باشد و اطلاعات سایر سهمیه ها موجود نمی باشد
اطلاعات مربوط به کدرشته های دانشگاه آزاد در این فایل موجود نمی باشد.

 

فایل را می توانید پس از عضویت در سایت، به صورت رایگان از لینک زیر دریافت نمایید
http://modir.ir/Articles/5996.aspx
 

نظرات کاربران
مهدیه : 1398/01/25

چرا هیچ اطلاعاتی از گردشگری در سایت قرار نمیدید؟

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)