شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 28 مرداد 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 6,032
بازدید دیروز: 32,735
بازدید کل: 100,576,393
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 123
کاربران حاضر: 123
کدخبر: 16033 زمان ارسال: چهار شنبه 22 اسفند 1397 - 11:36 تعداد بازدید: 240
بازنگری دروس کارشناسی ارشد و دکتری علوم انسانی در دانشگاه آزاد

معاون علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از سال آینده بازنگری برنامه های درسی علوم انسانی این دانشگاه در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری آغاز می شود.

عبدالحسین خسرو پناه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مرکز برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده و قرار است در این مرکز موضوع بازنگری برنامه‌های درسی رشته‌های علوم انسانی به خصوص مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پیگیری شود.

وی افزود: در این مرکز قرار است اساتید دانشگاه‌های آزاد اسلامی و دولتی در خصوص بازنگری و تعالی علوم انسانی فعالیت جمعی انجام دهند.

معاون علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مرکز برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی یک مرکز تازه تأسیس است و برنامه داریم اساتید دانشگاه‌های مختلف در گروه‌های تخصصی آن عضو شوند.

خسرو پناه اظهار داشت: جلسات مربوط به بازنگری برنامه‌های درسی علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی از فروردین ماه سال آینده آغاز می‌شود و موارد بررسی شده در این مرکز برای تصویب به شورای گسترش ارائه خواهد شد.

وی عنوان کرد: بازنگری و تعالی علوم انسانی یک فعالیت جمعی به شمار می‌رود و نمی‌توان با دستور و بخشنامه اداری آن را دنبال کرد.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)