شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 28 مرداد 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 6,076
بازدید دیروز: 32,735
بازدید کل: 100,576,437
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 97
کاربران حاضر: 97
کدخبر: 15707 زمان ارسال: چهار شنبه 16 آبان 1397 - 17:18 تعداد بازدید: 329
شناسایی دانشجویان دکترای شاغل / افزایش تسهیلات به غیرشاغلها

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ایجاد سامانه ای برای تشخیص دانشجویان دکتری شاغل از غیر شاغل خبر داد و گفت: با تشخیص این موضوع دانشجویان غیر شاغل تسهیلات بیشتری دریافت می کنند.

ذوالفقار یزدان مهر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش تسهیلات دانشجویان دکتری گفت: وام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ویژه دانشجویان دکتری غیر شاغل است این درحالی است که برخی از دانشجویان دکتری که وام دریافت می کنند، بعدا مشخص می شود که شاغل هستند. مسئولیت معرفی این دانشجویان با دانشگاه است چون باید دانشجوی غیر شاغل برای دریافت وام معرفی شود.

وی ادامه داد: با معاونت برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی جلساتی داشته ایم و قرار است تفاهمی با سازمان تامین اجتماعی صورت گیرد و براین اساس سامانه ای تعریف شود تا دانشجوی شاغل و غیرشاغل مشخص شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: دراین سامانه مشخص می شود دانشجو شاغل است یا خیر یعنی برای وی، بیمه احتساب می شود یا خیر.

وی افزود: وقتی دانشجویان دکتری شاغل و غیرشاغل مشخص شوند، صندوق رفاه می تواند تسهیلات بیشتر و متناسب با نیاز دانشجویان به آنها ارائه دهد.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران
احمد : 1397/08/18

با سلام بازهم باید اسیر نظرات یک شبه و غیرکارشناسی و سیاسی شویم. مگر شاغلین چقدر حقوق می گیرند که آقایون فکر می کنند وضع کارمند خوبه؟ تو سیر شکم خودمون موندیم با این وضع و گرونی. ثانیا خیلی از اونایی که بیمه ندارند کار آزاد دارند و آقای یزدان مهر فکر می کنند احتمالا افراد تو این سن بیکارند؟؟ واقعا این بساط های بچه گانه کی باید جمع شود با تشکر

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)