شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 28 مرداد 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 7,269
بازدید دیروز: 32,735
بازدید کل: 100,577,630
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 125
کاربران حاضر: 125
کدخبر: 15697 زمان ارسال: پنجشنبه 10 آبان 1397 - 07:59 تعداد بازدید: 235
هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران برگزار می شود

هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، برگزار می‌شود.

 به گزارش ایسنا، هشتمین دوره اعطای "تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران" با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

بر همین اساس، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در نامه‌ای از کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، اطلاع رسانی مناسب در این خصوص را خواستار شد.

در متن این نامه آمده است: با عنایت به مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برگزاری هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا اطلاع رسانی مناسب در این زمینه صورت پذیرد.

 متقاضیان باید مدارک و مستندات مربوط را حداکثر تا ۲۰ آبان ماه جاری در سامانه ثبت نام اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان به آدرس http://tandisefadakari.ir وارد کرده و از طریق همین آدرس اخبار و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

طبق اعلام مفدا، با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و لزوم معرفی فعالین این عرصه به عنوان الگوهای دانشجویی، در صورتی که گروه‌ها یا دانشجویانی از آن دانشگاه، حائز شرایط  و مصادیق فداکاری باشند، معاونت دانشگاه مربوطه می‌تواند راسا نسبت به معرفی و ثبت نام آنها در سامانه اقدام کند.

منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)