شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 31 فروردین 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 19,414
بازدید دیروز: 35,200
بازدید کل: 96,378,100
کاربران عضو: 2
کاربران مهمان: 249
کاربران حاضر: 251
کدخبر: 15562 زمان ارسال: سه شنبه 20 شهریور 1397 - 11:09 تعداد بازدید: 237
تسهیلات جدید دانشگاه پیام نور برای پرداخت شهریه

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان دانشگاه علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد پرداخت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه پیام نور، محمد رضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کم‌ترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است.

وی ادامه داد: به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهم نامه دانشگاه با یک بانک  علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور افزود: طبق این تفاهم نامه دانشجویان یک بار برای کل دوران تحصیل خود به بانک مذکور مراجعه و پس از بازکردن حساب و تشکیل پرونده با شرایط آسان، اقدام به ثبت نام و انتخاب واحد کرده و به طور خودکار در سیستم گلستان مبلغ کل شهریه دانشجو در ترم مربوطه توسط بانک طرف قرارداد پرداخت می شود و دانشجو صرفا اقساط شهریه خود را با کارمزد ۲ درصد به بانک پرداخت می کند.

وی یادآور شد:  از آنجا که اکثر قریب به اتفاق دانشجویان این دانشگاه از مناطق کم برخوردار کشور هستند، این تفاهم نامه با هدف پایان دغدغه خانواده ها برای پرداخت شهریه امضا شد تا دانشجویان با  فراغت بیشتری به تحصیل بپردازند.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)