شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 28 شهریور 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 27,636
بازدید دیروز: 40,450
بازدید کل: 113,149,069
کاربران عضو: 2
کاربران مهمان: 107
کاربران حاضر: 109
کدخبر: 15350 زمان ارسال: چهار شنبه 13 تیر 1397 - 09:24 تعداد بازدید: 757
اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش در دانشگاه خوارزمی برگزار شد

دانشگاه خوارزمی اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش را با حضور رئیس انجمن مدیریت دانش اتریش و نماینده سفیر اتریش برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه خوارزمی، اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش با حضور عبدالرحیم نوه ابراهیم سرپرست دانشگاه و دکتر برندر رئیس انجمن مدیریت دانش اتریش و نماینده سفیر اتریش در سالن ابوریحان دانشگاه برگزار شد این کنفرانس سه روزه بوده و تا ۱۳ تیرماه ادامه دارد.

یکی از مهمترین اهداف این برنامه برگزاری مجموعه کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی و دوره های کوتاه مدت آموزشی ویژه سازمان‌ها و ارگان ها در راستای اجرایی سازی مدیریت دانش و بهینه سازی فعالیت‌هایشان است.

در ابتدای مراسم سید احمد طباطبایی نویسنده کتاب مدیریت دانش در سازمان با تأکید بر انتقال دانش عنوان کرد: مدیریت دانش عبارت است از شناسایی کسب سازماندهی و ذخیره سازی و انتقال دانش مناسب به منظور بهبود اداراکات و عملکرد کارکنان در سطوح مختلف در زمان مناسب است.

در ادامه اولیاء رئیس سازمان ملی بهره وری ایران عنوان کرد: ما به شدت به دنبال این هستیم تا بحث مدیریت دانش را در کشور توسعه دهیم و از ظرفیت های خوبی که دانشگاههای کشور دارند استفاده کنیم تا بتوانیم مبادله دانش داشته باشیم.

این کنفرانس تا روز ۱۳ تیرماه در دانشگاه خوارزمی با برگزاری کارگاه های آموزشی مدیریت دانش در بخش آب ادامه دارد و به شرکت کنندگان گواهی نامه بین المللی از سازمان مدیرت دانش اتریش اعطا خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)