شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
پنجشنبه 08 آبان 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 698
بازدید دیروز: 33,065
بازدید کل: 115,153,939
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 185
کاربران حاضر: 185
کدخبر: 13186 زمان ارسال: جمعه 08 مرداد 1395 - 08:53 تعداد بازدید: 1166
چهارمین دوره کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی
چهارمین دوره کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی با هدف ارائه جدیدترین دستاوردها و نوآوری ها در این حوزه ها برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به اهمیت علم و فناوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد. از این رو، در پی پیچیدگی بی سابقه و چالش های وجودی انسان، چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی برگزار می شود.

این کنفرانس با هدف گردهم آوردن جامعه دانشگاهی، محققان و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقات در مورد تمام جنبه های تخصصی و میان رشته‌ای برگزار خواهد شد.

همچنین این کنفرانس فرصتی را برای ارائه و بحث در مورد جدیدترین نوآوری ها، روندها، نگرانی ها و چالش های عملی مواجه شده و راه حل‌های اتخاذ شده در زمینه های مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی، فراهم می‌کند.

پس از برگزاری دوره های قبلی این کنفرانس در ترکیه، دبی و گرجستان، دوره چهارم این کنفرانس با مشارکت دو دانشگاه Istanbul Sabahattin Zaim  University و Kaunas University of Technology  در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ مطابق ۶ سپتامبر ۲۰۱۶ در آتن یونان برگزار می شود.

علاقمندان می توانند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس یا زمینه های مرتبط است را به صورت فردی یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.

سایت کنفرانس :http://www.icmeh.com

 

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)