شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 09 خرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 10,742
بازدید دیروز: 29,810
بازدید کل: 109,646,442
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 487
کاربران حاضر: 488
کدخبر: 11823 زمان ارسال: یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 - 16:37 تعداد بازدید: 27857
کارگاه های تابستانی آکادمی تحلیل آماری ایران
همراهان گرامی آکادمی تحلیل آماری ایران:
ضمن آرزوی سلامت، تندرستی و رونق آکادمیک برای تک تک عزیزان و همراهان بزرگوار آکادمی تحلیل آماری ایران:
 بدین وسیله به اطلاع می رسانیم که با توجه به دستور ریاست جمهوری در تاریخ 27 اردیبهشت 99 مبنی بر بازگشایی دانشگاه ها از17 خرداد امیدواریم که سه دوره معوق اسفندماه (Mplus،MAXQDAو Latex and Mendeley) و دو دوره معوق فروردین (Spss-Sample Powerو Cma2) حداکثر از هفته اول یا دوم تیرماه تا پایان مرداد ماه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در فضای دو برابر کلاس های قبلی و با حفظ حداکثری موارد ایمنی و بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده با همکاری همیشگی شما عزیزان با موفقیت برگزار گردد تا ضمن روحیه بخشی و تزریق مجدد انرژی علمی به شما سروران که چندماهی برای برگزاری کلاس های حضوری تامل فرمودید شاهد درخشش تک تک شما دوستان در کسب موفقیت های علمی، بورسیه های تحصیلی داخلی و خارجی و چاپ مقالات ISIدر بهترین نشریات علمی دنیا باشیم.
با توجه به اجرای همزمان مراحل پژوهش و به کارگیری نرم افزارها همراه با استاد در کلاسهای حضوری و برطرف سازی انبوهی از مسائل و مشکلات دوستان در کلاسهای مذکور و تعامل بالا استاد بزرگوار و دانشپذیران محترم مون و نیز ارزش بالا گواهینامه های حضوری؛ دوره های آنلاین برای اهداف مذکور قابلیت اجرا نداشته و آخرین گزینه انتخابی برای اجرای دوره ها می باشد و با نظرسنجی صورت گرفته و بحث های تخصصی به عمل آمده طبق قرار قبلی امیدواریم که تابستان بسیار پرباری در کنار هم با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا داشته باشیم.
تاریخ دقیق و تقویم آموزشی دوره ها  از 17 خرداد در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفتتا برای حضور بیش از دو هفته زمان برنامه ریزی داشته باشید و حداکثر تمهیدات لازم را به عمل آورید.
در مورد ثبت نام در سایر کارگاه های تابستانی آکادمی تحلیل آماری ایرانبلافاصله پس از اجرای اولین دوره های تیرماه با توجه به روند شیوع بیماری و موفقیت اجرای دوره ها تصمیم گیری خواهیم نمود اما برگزاری موفق سایر دوره ها در مرداد و شهریور از هم اکنون قابل پیش بینی می باشد.
#آکادمی_تحلیل_آماری_ایران در این ایام تعطیل نخواهد بود و با حداکثر ظرفیت در حال به روزرسانی محتوای آموزشی و آماده سازی نرم افزارهای جدید برای ارائه خدمات برتر در حوزه #روش_تحقیق و #تحلیل_آماری به عنوان تنها #مدرسه_پژوهش_کمی و کیفی کشور می باشد.
 
ضمنا در این ایام آماده پشتیبانی حداکثری و شبانه روزی از عزیزانی که کارهای فوری فصل سه و چهار و یا مشاوره پایان نامه و مقالات دارند، هستیم؛ برای دریافت اطلاعات در این زمینه با شماره  09100071804 در تماس باشید.


https://analysisacademy.com/wp-content/uploads/2018/05/XNWX5171.jpg
 

 
نظرات کاربران
sanaz : 1395/04/18

کلاس ایموس و لیزرل و پی ال اس و اس پی اس اس دکتر مرادی یکی از بهترین کلاس هایی هست که من شرکت کردم و این کلاس ها کلی مطالب جدید داره و من این کلاس ها رو به دانشجویانی که قصد دکتری دارند ، توصیه می کنم .

habib : 1397/03/09

کلاس های دکتر مرادی ،خیلی مفید و مطالب ارائه شده به روز می باشد. ارائه درس هم خیلی خوبه

سیما : 1397/04/25

من واقعا دو تا دوره ایموس و. اسمارت پی ال اس حضور داشتم با اینکه قبل کلاس برام ان یدوره ها خیلی سخت به نظر میامد نه تنها نرم افزار ها را واقعا یاد گرفتم بلکه با متد دکتر تونستم دو تا مقاله ایمپکت دار مثل اب خوردن چاپ کنم دکتر مرادی بینظیره یک معجزه به تمام معنا است واقعا پولی که بابت کلاسهاش میگیره حلالش باشه که آینده من ساخت خدا بهشون طول عمر و سلامتی بده ایشان بی شک بهترین استاد ایزانه

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)