شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 18 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 12,298
بازدید دیروز: 42,893
بازدید کل: 111,669,457
کاربران عضو: 2
کاربران مهمان: 71
کاربران حاضر: 73
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ عملکرد پروژه های نوآوری : تجزیه و تحلیل تاثیر مشخصات سازمان
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 4 صفحه و مربوط به سال 2016 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

این مطالعه, اثر مشخصات سازمانی بر عملکرد پروژه نوآوری را تجزیه و تحلیل می کند. این تحقیق، تحلیل مقایسه ای کیفی مجموعه فازی(fsQCA)  را برای نمونه بزرگی از شرکت های اسپانیایی ارائه می دهد که در نظرسنجی نوآوری جامعه(CIS) حضور یافته اند. نتایج نشان می دهند که ترکیب نوآوری سازمانی، اندازه شرکت و همکاری با شرکت های ملی و به ویژه بین المللی، شرط کافی برای موفقیت پروژه های نوآوری در سازمان می باشد. شواهد همچنین نشان می دهند که متغیرهایی مانند سرمایه گذاری روی تحقیق و توسعه در هر کارمند یا برتری این شرکت بر موفقیت پروژه های نوآوری تاثیر نمی گذارد. این یافته ها به تکمیل برخی از نتایج مطالعات قبلی در مورد عملکرد پروژه های نوآوری کمک می کنند.

کلید واژه: پروژه های نوآوری ، تحلیل مقایسه ای کیفی ، مجموعه فازی fsQCA ، نوآوری سازمانی ، نوآوری مدیریت
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Journal of Business Research 69 (2016) 1357–1360
موضوع: تئوریهای مدیریت
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2016
تعداد صفحات: 12
قیمت (تومان): 13000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی