شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 18 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 12,949
بازدید دیروز: 42,893
بازدید کل: 111,670,108
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 85
کاربران حاضر: 85
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ مسیرهای کارآفرینی برای عملکرد شرکت خانوادگی
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 6 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

این مقاله بر اساس یک چارچوب جدید استوار است که پیشنهاد می کند که عملکرد مالی شرکت های خانوادگی به پیش شرط های متمایز بستگی ندارد، بلکه به ترکیب (پیکربندی ها) عوامل متعدد کارآفرینی، مرتبط با اداره امور و خانواده (نوآوری، کارآیی، ریسک پذیری، نیات انتقال و دخالت خانواده) بستگی دارد. بر اساس نمونه ای از 149 شرکت خانوادگی، این مطالعه, ازیکتجزیه و تحلیل مقایسه ای کیفی مجموعه- فازی(fsQCA)  برای بررسی این پیکربندی ها به عنوان سوابق برای عملکرد شرکت استفاده می کند. یافته های آن نشان دهنده چهار پیکربندی معمول است که به شدت مربوط به عملکرد بالاتر از حد متوسط ​​است. در هفت مصاحبه پیگیری کیفی، این مطالعه, این چهار پیکربندی و سه مورد دیگر که همچنین منجر به عملکرد مثبت می شود را مورد بحث قرار می دهد.

کلید واژه: شرکت خانوادگی ، کارآفرینی ، اداره امور ، روش های ترکیبی ، fsQCA
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Journal of Business Research Volume 88, July 2018, Pages 382-387
موضوع: کارآفرینی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 15
قیمت (تومان): 16400
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی