شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 18 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 12,664
بازدید دیروز: 42,893
بازدید کل: 111,669,823
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 74
کاربران حاضر: 74
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ اینترنت اشیا و فرصت های جدید کسب و کار
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 11 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده از آنجا که اینترنت اشیا (IoT) یک پدیده در حال ظهور است، یک فقدان از درک جامع در مورد IoTو اینکه چه فرصت های کسب و کاری را می توان برای کارآفرینان و شرکت های موجود پیشنهاد نمود وجود دارد. این مقاله سه بخش اصلی دارد. اول، IoTرا به عنوان یک پدیده وسیع، اجتماعی و فنی معرفی می کند. به عنوان بخشی از این هدف، مقاله، عناصر مختلفی را در محیط های فنی، فیزیکی و اجتماعی و اقتصادی که IoTرا تشکیل می دهند پوشش می دهد. دوم، این مقاله, دو رویکرد برای ایجاد مدل های تجاری جدید با استفاده از IoTرا پیشنهاد می کند: یک رویکرد پایدار و یک رویکرد درهم گسیخته است. این مقاله با بازتابی کوتاه در مورد میزان پیش بینی آینده اینترنت اشیا به نتیجه گیری می رسد. این بحث, محدودیت های رویکرد برای ایجاد مدل های کسب و کار جدیدی را که در این مقاله مشخص شده است، ارائه می دهد و دستورالعمل هایی را برای نحوه استفاده از این رویکرد ارائه می دهد. هدف نهایی این مقاله, تحریک تفکر، خلاقیت و کارآفرینی در ارتباط با IoTاست.

کلید واژه: اینترنت اشیا ، مدل های کسب و کار ، توسعه IoT ، IoT ، بازار IoT ، فناوری های نوپا
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Business Horizons Volume 60, Issue 6, November–December 2017, Pages 831-841
موضوع: بازرگانی و تجارت
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 21
قیمت (تومان): 19000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی