شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 15 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 7,673
بازدید دیروز: 55,474
بازدید کل: 111,546,310
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 84
کاربران حاضر: 84
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ بررسی ارتباط مزایا و موانع در مدیریت نمونه پروژه برای موفقیت پروژه
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 8 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

پروژه ها به طور فزاینده ای توسط سازمان های سراسر استرالیا در هماهنگی با استراتژی های شرکت آغاز می شوند. با انجام بررسی پرسشنامه با مدیران پروژه، برنامه ها و مدیران نمونه کارها در سراسر استرالیا, این مقاله به بررسی و تحلیل کاربردPPM در استرالیا می پردازد. نتایج, بهبود در تصمیم گیری، به حداکثر رساندن استفاده از منابع، هماهنگی با استراتژی کسب و کار و کاهش خطر سازمانی شایع ترین مزایای در هنگام پیاده سازیPPMرا نشان می دهند.از سوی دیگر، سیاست داخلی و فرهنگ، عدم پشتیبانی از مدیریت سازمانی و عدم توافق در مورد رویکرد اولویت بندی مشترک پروژه، موانع اصلی استفاده ازPPM هستند.
کلید واژه: مدیریت پروژه ، مدیریت نمونه پروژه ، موفقیت پروژه ، شیوه های مدیریت نمونه کارها
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia Engineering 182 ( 2017 ) 274 – 281
موضوع: مدیریت پروژه
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 13
قیمت (تومان): 14500
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی