شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 15 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 7,404
بازدید دیروز: 55,474
بازدید کل: 111,546,041
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 59
کاربران حاضر: 59
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ ارزش بازار طیفی به عنوان عامل تولید برای فن آوری های هوشمند
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 7 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

عامل تولید اساسی و مورد نیاز برای فناوری های ارتباطات بی سیم, طیف رادیویی است. با استفاده از طیف رادیویی برای فناوری های مختلف، صنایع و خدمات توسط ITUدر سطح بین المللی و توسط مقامات ملی در سطح ملی یا دولتی مدیریت می شوند. این مقاله به ارزیابی طیف رادیویی به عنوان منبع کمیاب برای جامعه اطلاعاتی و نیز قیمت گذاری بازار طیف می پردازد. هر راه حل هوشمند بیسیم، سیستم های هوشمند حمل و نقل و فن آوری ها به این طیف (رادیویی) نیاز دارند، اما لازم است که ارزش و قیمت آن را بدانیم. آنها, هزینه های راه حل و دسترسی به فن آوری را تعیین می کنند. برای برآورد ارزش طیف رادیویی, روش ها و مدل های متعددی استفاده می شوند. آنها بسته به پیچیدگی اطلاعات از جمله ابعاد زمانی که در پردازش مورد نیاز است، متفاوت هستند. در عین حال، کاربرد آنها بر اساس موضوع تعیین می شود، که ارزش را برآورد می کند، یعنی توسط مقامات یا اپراتور نظارتی ملی. مقامات و اپراتورهای نظارتی اطلاعات مختلفی در مورد فناوری، بازار، هزینه و غیره دارند. به عنوان مثال, عدم تقارن اطلاعات در این حوزه مهم است. نتایج به دست آمده در زمینه استفاده از محک زنی و نتایج تجزیه و تحلیل 281 مزایده در کشورهای عضو انتخاب شده در اتحادیه اروپا در سهم ارائه شده مشخص می شوند.
کلید واژه: محک زنی یا الگوبرداری (بنچ مارکینگ)، قیمت گذاری ، حراج (مزایده) ، طیف رادیویی
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia Engineering 187 ( 2017 ) 257 – 263
موضوع: پیرامون مدیریت
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 11
قیمت (تومان): 14000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی